lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
0 tém, a 2 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 16. September, , Dnes oslavuje Ludmila
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Obliekame Vás už 10. rokov

  Spracoval(a) : Natália Krížová
Dátum : 14.3.2002
späť
Späť

Poslať
 

Pod takým mottom prebieha reklamná kampaň slovenského Quelle, ktoré tento rok oslavuje svoje desiate výročie. Svoje desaťročné jubileum oslavuje nie len na Slovevsku, ale aj v Českej Republike, Slovinsku, Maďarsku a Poľsku. S hlavným katalógom Jar/Leto 2003 začal začiatkom januára rok Quelle s mnohými atraktívnymi ponukami, výnimočnými cenami a jubilejnou súťažou. Slovenské Quelle sa usiluje akciami upevniť si vedúcu cenovú a trhovú pozíciu, preto nový, "jubilejný" katalóg ponúka vybraný a atraktívny tovar za znížene ceny o 50%.

 Do jubilejného roka vstúpila s novým dizajnom aj internetová stránka, čoho dôkazom je nárast objednávok tovaru a katalógov, ktorý stúpol v porovnaní s minulým rokom o 26%. Ďalším vylepšením bolo zavedenie nového spôsobu objednávania, ktorý si rýchlo získal zákazníkov. Odkedy bola zaznamenaná prvá SMS-objednávka ubehlo 14 mesiacov a počet SMS-objednávok stále narastá, hlavne pre výhody ktoré takéto objednávanie obnáša, ako napríklad nižšia cena ako pri telefonickej alebo písomnej objednávke, ako aj možnosť objednať si kedykoľvek, keďže systém prijíma objednávky 24 hodín denne. Nepretržite stúpajúci záujem je výrazom schopnosti určovať trendy a spoznávať priania zákazníkov. Preto sú dané dobré predpoklady k tomu, aby Quelle obslúžilo aj v tomto roku mnoho verných, stálych zákazníkov a presvedčilo mnoho nových zákazníkov.

Móda Jar/Leto 2003

Móda pre túto sezónu je svetlá, optimistická ale hlavne, je to móda pre súčasne ženy, ktoré sa skôr rozhodujú pre nenútenú módu. Výborné šance má spojenie športového štýlu so štýlom ženským a atraktívnymi prvkami oblečenia. Móda jar/leto 2003 prepojuje etnické a ázijské vplyvy a športovú eleganciu. Hlavnú úlohu hrá biela farba, ktorá všetkému prepožičiava charakter sviežosti a čistoty. Naďalej sú to farebné odtiene béžovej a pridávajú sa k tomu veľmi žensky pôsobiace odtiene pokožky a červené odtiene. V ponuke naďalej môžete nájsť aj využitie denimu, známeho a obľúbeného už z predchádzajúcich sezón. Výrazným prototypom sú košeľové šaty z bielej bavlny v nežehlivej úprave. Dôležitým akcentom je ženský športový štýl.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!