lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 13 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 56 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Sobota, 06. Marec, , Dnes oslavuje Radoslav/Radoslava
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Domáci kozmetický salón Panasonic: Profesionálna manikúra

  Spracoval(a) : Jana Markušová
Dátum : 10.4.2007
späť
Späť

Poslať
 

Pilník na nechty Panasonic ES2401

Každá žena sa snaží udržať si vždy starostlivo upravené ruky. Profesionálna manikúra je však časovo náročná záležitosť a pri dnešnom pracovnom vyťažení si ju väčšina z nás nemôže dovoliť pravidelne a tak často, ako by si priala. S bežnými prostriedkami pre domácu starostlivosť o nechty zase nikdy nemôžeme dosiahnuť rovnaké výsledky ako v kozmetickom salóne. Preto prichádza Panasonic s ďalšou originálnou novinkou svojej kozmetickej rady Starostlivosti o krásu, teraz ide o multifunkčný elektrický pilník ES2401 pre komplexnú starostlivosť o ruky, s ktorými môžete mať upravené a krásne ruky kedykoľvek potrebujete a v pohodlí domova.

Elektrická manikúra Panasonic ES2401 je naozaj všestranným pomocníkom. Hlavná jednotka umožňuje zvoliť jednu z dvoch rýchlostí a obsahuje štyri nástavce pre komplexnú starostlivosť o ruky. Základnú a tvarovú úpravu nechtov môžete pohodlne uskutočniť pomocou pilníkového nástavca. Lámaniu a štiepeniu nechtov zabránite tak, že prístroj pri pilovaní a tvarovaní držíte pod uhlom 45 stupňov. Ďalší nástavec sa používa pre čistenie nechtového lôžka. Vďaka rýchlym kmitavým pohybom odstráni kožtičku z nechtov pohodlne a hlavne bezbolestne. Posledná fáza úpravy nechtov je vyrovnanie povrchu nechtov a leštenie. Na to sú k dispozícii dva leštiace nástavce, jeden hrubší pre vyrovnanie nerovností na povrchu nechtov a druhý jemnejší pre ich konečné naleštenie.

Panasonic ES2401 predstavuje ideálny multifunkčný nástroj, s ktorým hravo zvládnete profesionálnu manikúru doma. Jeho použitie je jednoduché a vďaka niekoľko nástavcom si môžete sami zvoliť rôzne spôsoby, ktorými najlepšie dosiahnete požadovaný výsledok.

 


Diskusia k článku:

no ale nedodali ste cenu co to stoji....ale moze to byť dobreeee.....papa
Neregistrovaný - čewka, 11.9.2007 14:16
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!