lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 3 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 13 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Piatok, 18. Október, , Dnes oslavuje Lukáš
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Kalendár Lavazza 2010

  Spracoval(a) : Janka
Dátum : 20.11.2009
späť
Späť

Poslať
 

Osemnásty ročník kalendára Lavazza sa nesie v umeleckom duchu, pretože spája hudbu a fotografiu v jedinečnej podobe. Hovorí priamou rečou, ktorá nepotrebuje vysvetlivky.

 

Po Miláne, Barcelone , Paríži, Ríme a Turíne bol nový kalendár značky Lavazza na rok 2010 predstavený aj v Bratislave. Prekvapivo živý a nadčasový obsahuje fotografie vplyvného britského fotografa Milesa Aldridga, predstavujúceho nadchádzajúcich dvanásť mesiacov roku 2010.

 

V duchu talianskej atmosféry

 

Exkluzívne slovenské podujatie predurčené na oslavu „The Italian Espresso Experience“ sa konalo ako inak v talianskej reštaurácii, ktorá sa pri tejto príležitosti premenila na očarujúce miesto plné lesku a hudby.

 

Program sa točil okolo témy spracovanej Milesom Aldridgeom v kalendári na rok 2010, pri obľúbených talianskych melódiách  ale aj naživo interpretovaných skladbách v podaní operného speváka Filipa Túmu. Pútavá videoprojekcia prítomným v kocke objasnila umelecký vývoj tradície Lavazza kalendárov.

 

Každý rok sa o kalendár Lavazza zaujíma väčší počet fanúšikov a zberateľov. Každoročne je pritom jeho nosná téme iná, pretože Lavazza sa usiluje o nový a originálny spôsob spracovania s každou novou edíciou. Lavazza výberom fotografov mení kalendár z úžitkového predmetu na ikonu dizajnérskej fotografie. Samozrejme nezabúda na tú správnu dávku talianskej atmosféry a kultúry koncentrovanej na jeho stránkach.

 

Výnimočnosť kalendára podčiarkuje i skutočnosť, že je ho možné získať len prostredníctvom rôznych charitatívnych dražieb, či tým že Vás ním spoločnosť Lavazza obdaruje. Na Slovensko príde 100 kusov nástenného kalendára Lavazza.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!