lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 14 reakcií.
Včera pribudlo:
0 tém, a 6 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 22. Apríl, , Dnes oslavuje Slavomír
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
CAFÉ MARRAKECH OSLAVUJE PRVÉ NARODENINY

  Spracoval(a) : Gabika
Dátum : 7.12.2010
späť
Späť

Poslať
 

Café Marrakech, štýlová marocká reštaurácia v centre hlavného mesta, oslavuje prvé výročie svojho pôsobenia na gastronomickom trhu.

 

Je jedinou reštauráciou v Bratislave, ktorá ponúka nevšedný mix marockých, francúzskych a karibských chutí. Napriek krátkemu obdobiu si podnik dokázal získať meno vďaka chutným marockým špecialitám, exotickým swizzle drinkom a nezabudnuteľným orientálnym večerom s brušnou tanečnicou. „Toto miesto má svoju históriu, vystriedalo sa tu niekoľko prevádzok. S marocko-francúzskou reštauráciou však do staromestského prostredia vstúpil nový duch. Miesto sa stalo ostrovom oddychu pre domácich aj návštevníkov – miestom, kde na chvíľu uniknú od každodenných problémov,“ hovorí jedna z majiteliek reštaurácie, Adriana Benková.

 

Reštaurácia sa rozkladá na dvoch podlažiach, ktoré poskytujú kapacitu okolo 140 osôb. Vstupná časť s impozantným vysokým stropom a veľkým okrúhlym zrkadlom ponúka reštauračné sedenie pre 40 osôb. Nad ňou sa nachádza galéria pre 15 osôb, ktorá skvelo poslúži uzavretej spoločnosti. V podzemnom podlaží sa ukrýva lounge zóna s barom a marockým sedením s kapacitou 85 osôb.

 

 

 

 Café Marrakech sa snaží podporovať aj rozvoj barmanského umenia na Slovensku. V súčasnosti organizuje Veľkú barmanskú súťaž, ktorej víťaz pocestuje na 5 dní do Londýna. Tam bude môcť štyri dni pracovať za barom po boku master bartendera Mariana Bekeho, absolvuje jednodňový kurz molekulárnej mixológie v uzávanej medzinárodnej barmanskej škole The Shaker Bar School a návštevu londýnskej distilérie Beefeater. Garantom súťaže je Pernod Ricard /Jan Becher – Slovensko a občianske združenie Bartenders For Life, ktoré združuje profesionálnych slovenských barmanov pôsobiacich doma aj v zahraničí.

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!