lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
2 tém, a 8 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 22 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Sobota, 19. Január, , Dnes oslavuje Drahomíra
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
LED svetlo LD-1000 – flexibilný nepretržitý zdroj svetla

  Spracoval(a) : Peter
Dátum : 1.10.2013
späť
Späť

Poslať
 

Spoločnosť Nikon Europe dnes predstavila nové LED svetlo LD-1000 pre fotoaparáty so systémom Nikon 1 a kompaktné fotoaparáty COOLPIX.

 

Toto výnimočne prenosné svetlo, ktoré je štýlové a mimoriadne jednoducho sa používa, poskytuje nepretržitý zdroj svetla na fotografovanie alebo snímanie videosekvencií zblízka. Je určené na používanie na fotoaparáte i mimo neho, čo predstavuje nesmierne užitočný spôsob, ako zvýšiť pôsobivosť vašich snímok. Použite ho, ak sa chcete vyhnúť plocho vyzerajúcim snímkam, zjemniť tiene, kompenzovať protisvetlo alebo pridať farbám hĺbku. Malý a ľahký dizajn z neho robí skvelý zdroj svetla na snímanie videosekvencií zblízka.

 

Jordi Brinkman, produktový manažér oddelenia kompaktných fotoaparátov so systémom Nikon 1 spoločnosti Nikon Europe, hovorí: „LED svetlo LD-1000 je skvelý spôsob, ako byť kreatívnym pri snímaní fotografií alebo videosekvencií zblízka. Jeho flexibilita a fakt, že účinok svetla môžete vidieť ešte pred snímaním, umožňuje jednoducho sa pohrať s tieňmi a svetlými časťami a vytvoriť tým požadovaný druh snímok. Toto svetlo, ktoré je rovnako štýlové a kompaktné ako ostatné produkty tvoriace systém Nikon 1, sa dá používať aj s fotoaparátmi COOLPIX.“

 

Čo vidíte, to aj zaznamenáte

Používanie nepretržitého zdroja svetla znamená, že nemusíte čakať, kým zhotovíte záber, aby ste videli, či vaše nápady na osvetlenie fungujú. Na rozdiel od práce s bleskom vidíte účinok LED svetla na displeji LCD alebo v hľadáčiku už pred snímaním. Nemusíte sa obávať, či ste blesk nastavili správne, pričom uhol LED svetla sa dá jednoducho nastaviť, aby ste dosiahli požadovaný účinok.

 

Flexibilné

Uhol LED svetla sa dá voľne nastaviť aj vtedy, keď je pripevnené na fotoaparáte, alebo môžete snímať so svetlom mimo fotoaparátu, aby ste mali ešte väčšiu kontrolu nad výškou a vzdialenosťou svetla od objektu. Pri snímaní v exteriéri namierte svetlo zdola na pridanie hĺbky farbám prírodného prostredia alebo experimentujte s rozličnými spôsobmi osvetlenia tváre objektu. Toto LED svetlo, ktoré je jemnejším zdrojom svetla ako blesk, vám môže pomôcť zachytiť prekrásne portréty, najmä v prípade osôb, ktoré nie sú zvyknuté na to, že sa fotografujú. Ľudia nebudú bleskom rušení ani kvôli nemu nebudú opakovane žmurkať a vy môžete skúšať rôzne uhly osvetlenia, aby ste napríklad zachytili pútavé iskričky svetla v očiach.

 

Priateľské

Toto svetlo, ktoré sa neuveriteľne jednoducho používa, sa pripevňuje k statívovému závitu na fotoaparáte a možno ho jednoducho odpojiť na osvetlenie mimo fotoaparátu. Jeden prepínač na zadnej strane svetla umožňuje nastaviť vysokú alebo nízku intenzitu lúča a zapnúť alebo vypnúť svetlo. Okrem toho je svetlo vybavené difúzorom na priezore LED svetla, ktorý umožňuje dosiahnuť jemné, prirodzene vyzerajúce tiene a pomáha obmedziť silné odrazy pri fotografovaní lesklých objektov.

 

Štýl ako Nikon 1

Toto elegantné a prenosné LED svetlo, ktoré je k dispozícii v čiernej alebo bielej farbe, ideálne dopĺňa telá fotoaparátov Nikon 1. Svetlo LD-1000 je kompatibilné s každým fotoaparátom vybaveným statívovým závitom a tiež sa ideálne hodí na používanie s kompaktnými digitálnymi fotoaparátmi COOLPIX.

 

Svetlo LD-1000 sa dodáva s držiakom SK-1000 a dvoma zaisťovacími skrutkami LS-32 na pripojenie svetla k statívovému závitu fotoaparátu.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!