lady.sk
AKLINIK B 468X60

REKLAMA
MOBIVENAL banner 109x109 sutaz
 
 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 5 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Sobota, 14. December, , Dnes oslavuje Branis./Bronis.
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Ramazzottiho exmanželka Michelle Hunzikerová sa rozišla s ďalším mužom

  Spracoval(a) : Jana Konečná
Dátum : 21.10.2005
späť
Späť

Poslať
 

Milostný život Michelle Hunzikerovej (28), švajčiarskej modelky, neskôr televíznej moderátorky a exmanželky speváka Erosa Ramazzottiho, zostáva na Apeninskom polostrove v centre pozornosti tamojších printových i elektronických médií.
    
Podľa informácií magazínu Chi sa totiž matka Ramazzottiho dcérky Aurory po bolestivom ukončení vzťahu s idolom talianskej populárnej hudby, po kamarátskom rozchode s Erosovým nástupcom Marcom Sconfienzom po troch spoločne strávených rokoch rozišla tentoraz už po niekoľkých mesiacoch s ďalším partnerom - manažérom Salvatore Passarom, s ktorého agentúrou navyše ukončila spoluprácu.
    
Najnovší rozchod Hunzikerovej je podľa pozorovateľov dôsledkom septembrového verdiktu milánskej justície, v zmysle ktorého sa modelkin vtedajší priateľ nesmel stýkať s Ramazzottiho dcérou, čo bolo považované za spevákovo víťazstvo v boji rodičov o právo vychovávať spoločné dieťa.
    
Pozoruhodným faktom zostáva, že Ramazzotti pripisuje zodpovednosť za rozpad svojho manželstva s Hunzikerovou ezoteričke Giulii Berghellaovej, matke Marca Sconfienzu a bývalej priateľke Salvatore Passara. Po takýchto súvislostiach sa niet čomu čudovať, ak spevák i justícia vyjadrili v súvislosti s Aurorinou výchovou isté znepokojenie nad prostredím, ktoré by malo v prípade pobytu u matky formovať jej osobnosť.
    
Švajčiarska kráska to však vidí inak. "Ak ma expartner bude aj v budúcnosti obťažovať, porozprávam skutočný dôvod nášho rozchodu. Chcú má prezentovať ako zlú matku. To však nestrpím. Eros sa každý týždeň objavuje v magazínoch po boku inej ženy. Ja jeho život  nehodnotím. Mám dosť toho, že sa hrá na obeť celej situácie. Už si s tým urobil dostatočnú reklamu," podotkla pred časom Michelle Hunzikerová.

Copyright©2005 TASR


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!