lady.sk
AKLINIK B 468X60

REKLAMA
MOBIVENAL banner 109x109 sutaz
 
 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 30 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 06. December, , Dnes oslavuje Mikuláš
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Paulusa a Ihnačáka môžete mať doma aj Vy!

  Spracoval(a) : Eva
Dátum : 19.11.2014
späť
Späť

Poslať
 

Lidl pred Vianocami rozdá kuchárske knihy. Nazbierajte päť nálepiek a jedinečná kniha s dvoma skvelými receptami na každý týždeň v roku je Vaša.

Pred rokom sme mali sen – zmeniť slovenskú a českú kuchyňu na ešte lepšiu. Chceli sme dokázať, že naozaj každý môže variť lepšie, zdravšie a chutnejšie. Je však možné splniť si takýto sen za jediný rok? Takúto úlohu by nezvládol žiaden človek. A preto sme vybrali dvoch - dvoch najlepších. Roman Paulus a Marcel Ihnačák, najlepší z najlepších, nabrúsili svoje nože a už nič nie je ako predtým.

Vášne vzplanuli

Roman s Marcelom priniesli do československých kuchýň nevídané emócie a skvelé chute. Každý týždeň súperili v televízii, novinách, predajniach či na internete o Vašu priazeň. Každý týždeň ponúkli dva nové recepty a zo všetkých síl bojovali o to, aby sa Česi a Slováci čoraz častejšie stretávali pri spoločnom stole. Všetky recepty sme zavesili na stránku www.kuchynalidla.sk spolu s videonávodmi, aby bolo ešte jednoduchšie variť chutne, zdravo a výhodne. Postupne sme však zistili, že internet je pre nás príliš malý.

Paulus a Ihnačák odteraz v každej kuchyni!

V rámci svojho poslania chcú Roman s Marcelom osloviť naozaj všetkých. Musia preto navštíviť všetky slovenské domácnosti. Rozhodli sme sa preto ich recepty vydať a vznikla kuchárska kniha iná než ostatné. Túto jedinečnú knihu s dvoma skvelými receptami na každý týždeň v roku vydávame v náklade 300 000 kusov. Dvaja špičkoví šéfkuchári obetovali jeden celý rok na zlepšenie a spestrenie slovenskej a českej kuchyne. Presvedčili nás všetkých, že variť sa dá aj inak – chutne, zdravo, výhodne a pritom v pohodlí domova.

Chceme, aby sa z Romanovej a Marcelovej knihy inšpirovalo čo najviac ľudí, a preto sme sa ju rozhodli nie predávať, ale dávať! Získate ju za to, čo aj tak denne robíte – čiže za nákupy. Za každých 20 eur nákupu v termíne od 24. novembra do 24. decembra dostanete pri pokladni jednu nálepku. Nazbierajte ich päť, nalepte ich na kupón a vymeňte ich za jedinečnú kuchársku knihu.

A čo na to samotní kuchári?

Roman Paulus: „Od ľudí mám veľmi dobré odozvy na môj súboj s Marcelom. Páči sa im, že naše varenie je príjemné a pozitívne, rozhodne žiaden stres. Kniha s receptami je pekným zavŕšením prvého roka našej spolupráce.“

Marcel Ihnačák: „Som veľmi rád, že môžem inšpirovať nielen Slovákov, ale aj Čechov každý týždeň vlastným receptom. To je to, čo ma na práci v Kuchyni Lidla najviac napĺňa. Moje recepty si dokážu v pohodlí domova pripraviť aj tí menej zdatní kuchári. Som rád, že súčasťou projektu je aj táto nádherná kniha plná výborných receptov, ale aj skvelých zážitkov, ktoré sa spájajú s jej tvorbou. “


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!