lady.sk
AKLINIK B 468X60

REKLAMA
MOBIVENAL banner 109x109 sutaz
 
 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 4 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Streda, 11. December, , Dnes oslavuje Hilda
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Naučte dieťa správne písať s novinkou Training ball + Mini colours

  Spracoval(a) : Lenka
Dátum : 25.7.2014
späť
Späť

Poslať
 

Zahájenie školskej a predškolskej dochádzky je pre všetky deti veľkým zlomom. K tomu neodmysliteľne patria aj prvé skúsenosti s písaním. V tomto období je si dieťa osvojuje písacie návyky a pre jeho ďalšie napredovanie je veľmi dôležité, aby boli správne. Predpokladom úspechu je, aby si k písaniu vytvorilo pozitívny vzťah, napríklad aj prostredníctvom kreslenia. Dôležité je dbať na vhodné držanie písacích potrieb, správny sklon pera, rozvoj zručností a pravidelné precvičovanie. Aby bol malý školák na písanie dobre pripravený, je určite užitočné mu včas zaobstarať pomôcku, ktorá je dostatočne hravá, kreatívna, zábavná a najmä učí správnym písacím návykom a rozvíja potrebnú motoriku ruky. Presne takou je novinka od Centropen - Training ball + Mini colours, ktorá sa tiež veľmi často používa v škôlkach alebo pedagogicko-psychologických poradniach.

 

Nácvikový ADAPTÉR + MINI COLOURS 8070 - PÍSACIE POMÔCKA pre malých školákov

Originálna pomôcka pre podporu správnych písacích návykov je vhodná najmä pre deti predškolského veku a prvého stupňa základných škôl. Sada Training ball + Mini colours obsahuje 8 MiniMarkerov so 4 praktickými adaptérmi, špeciálne vyvinutými pre detskú ruku. Spojenie tréningového adaptéra a MiniMarkera je používané k rozvíjaniu motoriky detí, odstraňovaniu problémov s písaním a aj pre podporu správnych písacích návykov. Vhodné je využitie v škôlkach, školských družinách, pedagogicko-psychologických poradniach či v rodinách pre rozvíjanie kreativity dieťaťa. Stopa písma MiniMarker je široká 1-5 mm a obsahuje zdravotne nezávadný a vyprateľný atrament. Sadu možno kúpiť v papiernictvách a obchodných reťazcoch.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!