Sladké sny
Autor(ka) : Jana Osuská
Dátum a čas : 18.12.2001 14:22
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Už od čias Freuda je jasné, že naším životom lomcuje sex. Najčastejšie sa jeho skryté symboly a signály odohrávajú v našich snoch. 4% žien a 12% mužov má sny jednoznačne erotické, bez akýchkoľvek symbolov. Často vo sne prežívajú aj pravý orgazmus. Tu je niekoľko ďalších zaujímavostí z oblasti erotických snov, ktoré ste možno doteraz iba tušili.

Už od čias Freuda je jasné, že naším životom lomcuje sex. Najčastejšie sa jeho skryté symboly a signály odohrávajú v našich snoch. 4% žien a 12% mužov má sny jednoznačne erotické, bez akýchkoľvek symbolov. Často vo sne prežívajú aj pravý orgazmus. Tu je niekoľko ďalších zaujímavostí z oblasti erotických snov, ktoré ste možno doteraz iba tušili.


V erotických snoch majú ženy a muži rozdelené úlohy podobne ako v živote. Muži sú mocní a vytrvalí a vo svojich snoch hrajú zväčša dobyvateľov. Ženy naopak sú skôr otrockými  účastníčkami snov. Často sú sputnane, obmedzované, surovo pomilované. Mnoho žien si iba vo sne dopraje to, čo im chýba v živote. Nemusí to byť iba neha. Často si nežné blondínky vysnívajú chlapa, ktorý im surovými a jednoznačnými pokynmi prikazuje, čo majú robiť. A ony to z láskou plnia až do chvíle vyvrcholenia.

Mnoho ľudí, ktorých výchova bola veľmi prísna, nedokáže ani vo sne prejaviť svoj sexuálny apetít a preto sa v ich snoch sex skrýva za symboly. Tu sa opäť líši prístup žien a mužov. Kým falické symboly sú veľmi jednoznačné a ľahko čitateľné, muži padajú, lietajú, vidia kvitnúť kvety alebo oplodňovať zvieratá. Aj keď podľa Freuda je takmer všetko sexuálnym symbolom, niekedy sú naše sny celkom nevinné, až do chvíle, kým ich začneme analyzovať. Preto, ak máte dostatok dobrého sexu, zabudnite sa rýpať vo svojich erotických nočných morách.

Najčastejšie symboly v snoch

   Symboly mužstva: anténa, vodovodný kohútik, vták, bojler, varecha, rúra, potrubie, otvárač na konzervy, fajka, cigareta, cigara, auto, lietadlo, padák, rôzne veže a komíny, homole, povraz, uhorka, lízatko, banán, udica, bageta, párok, golfová palica, hokejka, zbraň, kladivo , klobúk, kľúče,  pilník, materinské znamienko, viazanka, šál, ceruzka, had, pavúk, vlak, dáždnik, vibrátor, sviečka, „koza“.

Symboly žien: ovocie, údolie, záhrada, jaskyňa, pole, mesiac, slnko, oceán, väzenie, izba, dom, kufor, urna, váza, kvety, hora, kostol, dieťa, vŕba, ryba, jazero, oheň, voda, žemľa.

Moderná psychológia síce dáva v mnohom za pravdu Freudovi, ale vyskúmala aj to, že sexuálne sny, nemusia mať vždy súvislosť s našou reprodukciou alebo chuťou na sex. Často vyjadrujú iba naše vzťahy s okolím, preto pri ich výklade buďte opatrní. V prvom rade treba brať ohľad na to, akú úlohu hráme vo sne a aký pocit máme z ľudí okolo nás. Ak nič nenasvedčuje tomu, že riešime vzťahy, potom bol náš sen jednoznačne erotický.

Často sú naše sny romantické. Stretneme v nich človeka, ktorý sa nám páči a prežijeme s ním krásne dobrodružstvo. Tento sen skôr vyjadruje našu túžbu po porozumení a partnerstve ako erotický poryv našej duše. Čo nám chýba cez deň, v noci si dosnívame.

Sondu do nášho vnútra ponúkajú sny, ktoré sa nám zdajú tak šokujúce, že sa ráno bojíme otvoriť oči. Napríklad sa nám snívalo o búrlivom vzťahu so svokrom. Boli sme účastníčkami party, kde sa nám venovalo naraz päť mužov. Vymysleli sme takú polohu, ktorá nebola opísaná ani v kamasutre...

Účasť na grupáku, orálny a análny sex, striptíz pred pracovným kolektívom nevyjadruje našu túžbu po perverznosti, ani našu zvrhlosť. Znamená iba toľko, že sme zvedaví a otvorení novým veciam.


Ak sa nebudeme báť vlastných erotických snov a pokúsime sa o ich pochopenie, urobíme krok k sebe samému, aby sme sa naučili prijať sa takí, akí sme. Sny sa tak stanú našimi učiteľmi. Príjemnú zábavu pri ich analýze.


 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.