Nemajú čas
Autor(ka) : Jana Osuská
Dátum a čas : 9.8.2002 00:00
Kategória : Dokonalá
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Dnes bude reč výhradne o mužoch, s ktorými sme nútené, chceme, alebo túžime žiť. Každá z nás inak a s inými problémami. Jedno však majú spoločné. Ich čas je mimoriadne dôležitý a majú ho málo./To nič, že nestihnú ani polovicu z toho, čo my ženy, ktoré len tak míňame čas na blbosti./ Už ma to štvalo, tak som vyrátala krvopotne, ako to s tými chlapmi a časom vlastne je.

Dnes bude reč výhradne o mužoch, s ktorými sme nútené, chceme, alebo túžime žiť. Každá z nás inak a s inými problémami. Jedno však majú spoločné. Ich čas je mimoriadne dôležitý a majú ho málo./To nič, že nestihnú ani polovicu z toho, čo my ženy, ktoré len tak míňame čas na blbosti./ Už ma to štvalo, tak som vyrátala  krvopotne, ako to s tými chlapmi a časom vlastne je.

Priemerná životnosť muža je približne 74 rokov. Počas celého tohto obdobia má chlap pocit, že robí niečo naozaj užitočné. Medzi najobľúbenejšie mužské výroky patria práve tie, viažuce sa k sekundám miznúcim v nenávratne. „Nebudem s tým strácať čas.“ „Nemám čas.“ „Toto by bol skutočne zabitý čas!“ Na čo teda muži najčastejšie míňajú túto nehmotnú veličinu, keď už o tom toľko hovoria?

 

2O rokov prespia
10 rokov preležia pred televízorom
13 rokov strávia imitovaním práce
3 roky pretelefonujú
4 mesiace sa holia
3 roky pobudnú v kúpeľni
2 roky strávia v krčme s priateľmi
1,5  roka pomáhajú ženám s domácimi prácami
2,5  roka strávia so svojimi deťmi
27 dní konverzujú so svojou partnerkou
3 mesiace venujú sexu !!!!!!!!!
15 hodín majú orgazmus
1,5 roka hľadajú stratené veci
1,5 roka presedia v aute cestou do práce
4 mesiace pobudnú na záchodoch
7 rokov prejedia
10 mesiacov nakupujú
2 roky mĺkvo premýšľajú
3 roky hovoria o tom, že nemajú čas, teda rozprávajú
1,5 roku čítajú noviny

Toto sú výsledky posledného výskumu. V budúcnosti sa dá očakávať, že ubudne z pomoci ženám a takto získaný čas sa rozdelí na telefonovanie  a mĺkve premýšľanie. Čas strávený konverzovaním sa prenesie do krčmy a deťom sa budú venovať o to menej, o čo viac budú imitovať prácu.

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.