Vône podľa povahy
Autor(ka) : Natália Krížová
Dátum a čas : 16.12.2002 00:00
Kategória : Dokonalá
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Vône sú jedným z najobľúbenejších vianočných darčekov. Pri ich nákupe by sme nemali zabúdať, že najsilnejšie koncentrovaný je parfém, potom parfémovaná voda, slabšia je toaletná voda, kolínska a deoparfémy...A ktorá vôňa sa ku komu hodí najviac? O tom samozrejme rozhoduje aj povaha nositeľky.

Vône sú jedným z najobľúbenejších vianočných darčekov. Pri ich nákupe by sme nemali zabúdať, že najsilnejšie koncentrovaný je parfém, potom parfémovaná voda, slabšia je toaletná voda, kolínska a deoparfémy...A ktorá vôňa sa ku komu hodí najviac? O tom samozrejme rozhoduje aj povaha nositeľky.


DYNAMICKÉ a extrovertné typy žien, manažérky, obchodné zástupkyne, alebo aj športovkyne by si mali vyberať stimulujúce vône – napríklad bylinkové a hlavne s bergamotom.
NENÁPADNÉ a elegantné ženy, ktoré uznávajú nadčasové a veľmi kvalitné veci, sa budú najlepšie cítiť obklopené klasickou vôňou – jemnou ovocnou alebo kvetinovou.
INDIVIDUÁLNE tvorivé typy uprednostňujú výnimočnosť, a to nielen čo sa týka vôní (orientálnych) ale aj flakónu.

Jedna vôňa nestačí!
Tvrdenie, že žena je dokonalou ženou až vtedy, keď má svoju vôňu, už dávno stratilo platnosť. Pravdou je opak. Prečo by sme sa mali obmedzovať len na jednu vôňu, keď ich výber je dnes ohromujúco bohatý? Svoju úlohu pri výbere parfému hrajú aj ročné obdobie a oblečenie.
NEKUPUJTE si vôňu, ktorú má vaša kamarátka. Na vás môže rozvinúť celkom iné nuansy a dokonca voňať aj nepríjemne.
VRSTVENIE. Ak vôňa z nejakého dôvodu nedrží, naučte sa ju vrstviť  používaním  viacerých výrobkov z jedného radu. Môže to byť napríklad mydlo, mlieko, deodorant, toaletná voda. Na záver vôňu rozprášte nad hlavou a nechajte postupne sadať na celé telo. Ak máte radšej parfém,  dotknite sa ôsmich bodov, kde tepe pulz: za ušami, na krku, na šiji, na prsiach, na ohybe lakťov, na zápästí, pod kolenami, na vnútornej strane členkov. Nikto už nebude mať šancu, prejsť okolo vás bez povšimnutia.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.