Penelope Cruzová túži adoptovať dieťa a chce veľkú rodinu
Autor(ka) : Jana Osuská
Dátum a čas : 2.6.2005 00:00
Kategória : Osobnosti
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Hollywoodska filmová hviezda Penelope Cruzová túži po veľkej rodine a chce mať veľa detí.

Hollywoodska filmová hviezda Penelope Cruzová túži po veľkej rodine a chce mať veľa detí. Či si herečka zoberie za manžela súčasného priateľa - 34-ročného herca Matthewa McCohaugneyho a bude s ním mať aj potomka, je však otázne a nevie na to odpovedať ani sama Cruzová. "V tomto mám stále nejasno. Určite však viem, že chcem veľa detí," prezradila 31-ročná herečka v rozhovore pre najnovšie vydanie nemeckého filmového magazínu Movie.

Každý deň myslím na to, že si adoptujem aspoň jedno dieťa. Som smutná, keď vidím deti, ktoré nemajú žiadnych rodičov," dodala. "Už pred desiatimi rokmi som sa pokúšala adoptovať si opustené dieťa," prezradila ďalej. Vtedy jej však úrady nevyhoveli, lebo bola mladá a slobodná.

Svojho najnovšieho priateľa spoznala počas nakrúcania akčného filmu Sahara, ktorý prichádza do kín. "Náš vzťah sa však začal až po piatich mesiacoch. To už bolo nakrúcanie na konci. Matthew a ja sme si nechali veľa času, aby sme sa spoznali," objasnila Cruzová.

To, že je pokladaná za jednu z najkrajších herečiek Hollywoodu, ju necháva chladnou - dokonca jej to lezie na nervy. "Jediné, čo potrebujem, nie sú reči o kráse, ale spánok," povedala pre Movie. Cruzová sa nechcela vyjadriť o vzťahu k americkému hercovi Tom Cruisovi. "Tom a ja sme priatelia. Nikto iný nemusí viac vedieť," zdôraznila.

Copyright©2004 TASR©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.