PERFORMANCE BODY CARE
Autor(ka) : Jana Osuská
Dátum a čas : 4.5.2006 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Kolekcia Performance Body Care pomôže zdokonaliť telo každej žene. Všetky výrobky obsahujú účinné rastlinné výťažky, ktoré pomáhajú zvýrazniť kontúry tela, spevniť pokožku a majú zoštíhľujúce vlastnosti.

Kolekcia Performance Body Care pomôže zdokonaliť telo každej žene. Všetky výrobky obsahujú účinné rastlinné výťažky, ktoré pomáhajú zvýrazniť kontúry tela, spevniť pokožku a majú zoštíhľujúce vlastnosti.

Sú zabalené  v príťažlivých obaloch, ktoré evokujú tvar ženského tela a príjemne parfumované. Ľahučko sa nanášajú, rýchlo sa vstrebú a zanechajú na tele príjemný pocit. Ponúkame Gél proti celulitíde s obsahom rastlinných výťažkov, ktorý efektívne redukuje vzhľad pomarančovej kože a obsahuje aj komplex spaľujúci tuky. 200 ml za 599 Sk. Jeho účinnosť zvýšite, ak ho budete ráno a večer vtierať do problematických partií s pomocou masážneho disku 349 Sk. Gél na spevnenie bruška obsahuje kokteil účinných rastlinných zložie (napr. kofeín), ktoré napomáhajú spaľovaniu tukov a spevňujú a tonizujú pokožku. 125 ml za 499 Sk. Krém proti striám pomáha eliminovať výskyt strií. Zjemňuje vzhľad už vzniknutých trhliniek a je prevenciou tvorby ďalších. Spevňuje, zvyšuje pružnosť a napína kožu v postihnutých partiách. Obsahuje proteíny sóje. 150 ml za 559 Sk. Spevňujúci gél na poprsie a dekolt je riešením pre všetky dámy, ktoré majú problém s ochabnutými prsiami. Nanáša sa masážou ráno a večer. Spevňuje, vypína pokožku. Vaše prsia budú pevnejšie a opticky väčšie. 50 ml v cene 599 Sk. Spevňujúce telové mlieko je dokonalou pomôckou pre získanie štíhleho a pevného tela. 200 ml v cene 399 Sk

SUN CARE
Aj tento rok prinášame na trh širokú kolekciu „slnečnej“ kozmetiky. Výrobky sú rozdelené do štyroch skupín:

-Prípravky na opaľovanie
-Prípravky po opaľovaní
-Samoopaľovacie výrobky
-Špeciálne produkty

V kolekcii na opaľovanie ponúkame okrem Krému s SPF 30 (100 ml; 239 Sk), Mlieka s SPF 15 so sprejovým aplikátorom (150 ml; 239 Sk) a Ochrannej tyčinky so zvýšeným ochranným faktorom SPF 20 (15g; 199 Sk) aj Olej na opaľovanie s SPF 4 pre intenzívnejšie zhnednutie a ochránenie už opálenej pokožky (150 ml; 199 Sk).

Ľahučké mlieko po opaľovaní s upokojujúcimi, zjemňujúcimi a hydratačnými zložkami (200 ml; 219 Sk) doplníme Penou po opaľovaní, ktorá je ešte jemnejšia a používa sa na upokojenie sčervenanej a podráždenej pokožky (150 ml; 219 Sk). Oba výrobky predlžujú opálený vzhľad pokožky a dodávajú jej potrebnú hydratáciu.

Pre všetky dámy, ktoré túžia po bronzom odtieni kože aj bez opaľovania ponúkame Samoopaľovací krém na tvár a telo (100 ml+ 219 Sk), a Samoopaľovací gél na telo (150 ml; 149 Sk). Oba výrobky obsahujú prevratný komplex zaručujúci rovnomerné zhnednutie bez škvŕn a zúrivo oranžového odtieňa pokožky. Príjemne a ľahko sa rozotierajú, rýchlo vsiaknu a najmä gél nezanecháva škvrny na oblečení.

Túto sezónu ponúkame na opaľovanie aj niečo špeciálne – Detský krém na opaľovanie so zvýšeným ochranným faktorom SPF 40, ktorý je odolný voči vode a piesku a jemný k citlivej detskej pokožke. Je dermatologicky testovaný bez obsahu alergénov (75 ml; 219 Sk). Pre dámy, ktoré sa neopaľujú, lebo sa boja predčasného starnutia kože ponúkame tiež riešenie- Krém na opaľovanie proti starnutiu pokožky s SPF 20 (75 ml; 149 Sk). Vďaka obsahu kreatínu pomáha obnovovať pleťové bunky. Spevňujúce mlieko na opaľovanie (150 ml; 249 Sk) obsahuje výťažok z hrášku a kreatín. Okrem ochrany pred spálením a predčasným starnutím pokožku spevňuje a napína.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.