Chuť na niečo malé spoľahlivo zaženiete s ľahkou slanou desiatou TUC Originál 21g a TUC Cheese 21g
Autor(ka) : Gabika
Dátum a čas : 22.7.2011 18:02
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Značka obľúbených krekrov TUC má dobrú správu pre všetkých, ktorí si nepotrpia na sladkosti, ale napriek tomu občas dostanú chuť na nejakú dobrotu. Pokiaľ vás v takej chvíli vaša chuť neomylne vedie do niektorého z fastfoodov alebo k regálu so slanými čipsami, dávajte pozor. Vďaka skvelým novinkám TUC Original 21 g a TUC Cheese 21 g s lahodnou chuťou syra sa nebudete trápiť výčitkami. Ako už názov sám napovedá, ide o menšiu verziu obľúbených krekrov TUC. Dozlatista opečené krekry v praktickom balení sa hravo zmestia do vášho vrecka alebo kabelky a zaženú malý hlad alebo len chuť na niečo malé – slané.

Značka obľúbených krekrov TUC má dobrú správu pre všetkých, ktorí si nepotrpia na sladkosti, ale napriek tomu občas dostanú chuť na nejakú dobrotu. Pokiaľ vás v takej chvíli vaša chuť neomylne vedie do niektorého z fastfoodov alebo k regálu so slanými čipsami, dávajte pozor. Vďaka skvelým novinkám TUC Original 21 g a TUC Cheese 21 g s lahodnou chuťou syra sa nebudete trápiť výčitkami. Ako už názov sám napovedá, ide o menšiu verziu obľúbených krekrov TUC. Dozlatista opečené krekry v praktickom balení sa hravo zmestia do vášho vrecka alebo kabelky a zaženú malý hlad alebo len chuť na niečo malé – slané.

 

Poznáte ten pocit, keď vám žalúdok vydá signál, že do obeda alebo večere je ešte ďaleko a on by už niečo malé rozhodne privítal? Lenže nie vždy nám situácia umožňuje vyhovieť mu. Nové krekry TUC Original 21 g ocenia všetci, ktorí sa namiesto sladkostí rozhodnú pre malú slanú desiatu. V každom balení sa nachádza 6 krekrov, teda ideálne množstvo, ktoré pomôže zahnať náhly hlad. Okrem tradičnej slanej chuti sa na pultoch našich obchodov objaví aj verzia TUC Cheese 21 g s jemnou syrovou príchuťou. Tá je naopak príjemným spestrením originálnej chuti. Obidve verzie sú navyše vďaka svojmu praktickému 21 g baleniu ideálnou desiatou na cesty.

 

Za dobu svojej existencie si unikátne lahodné krekry získali srdcia naozajstných labužníkov vďaka svojej krehkosti a jemnej slanej chuti. Tá je charakteristickým znakom všetkých produktov značky TUC, ktoré za svoju vynikajúcu chuť vďačia hlavne spôsobu ich prípravy. Sú totiž dozlatista opečené v peci, vďaka čomu získavajú nielen svoj nezameniteľný vzhľad, ale predovšetkým chrumkavosť a krehkosť. Krekry TUC 21g si teraz za lákavú cenu 0,24 eur môže vychutnať naozaj každý.

 

 

TUC Original 21 g                                                   Tuc Cheese 21 g

Cena: 0,24 €                                                            Cena: 0,24 €

 

 


 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O spoločnosti Kraft Foods

 

Kraft Foods, so sídlom v meste Northfield, USA patrí medzi najväčšie svetové potravinárske veľmoci s bezkonkurenčným portfóliom značiek, ktoré ľudia milujú. Približne v 170 krajinách sveta spoločnosť hrdo prezentuje svoje výrobky ako napríklad vynikajúce sušienky, sladkosti, nápoje, syry, potravinárske produkty a potraviny každodennej spotreby. V roku 2010 mala spoločnosť Kraft Foods obrat 49,2 miliárd dolárov. Ročný obrat viac ako 1 mld. dolárov vyprodukovalo 11 už kultových značiek spoločnosti, medzi ktoré patria napríklad Cadbury, Jacobs, Kraft, LU, Maxwell House, Milka, Nabisco, Oreo, Oscar Mayer, Philadelphia a Trident. Až 40 značiek z portfólia Kraft Foods pozná a miluje svet už vyše jedného storočia. Spoločnosť Kraft Foods ako líder v oblasti inovácií, marketingu, zdravého životného štýlu a udržateľnosti, je súčasťou indexu Dow Jones Industrial Average, Standard & Poor’s 500, Dow Jones Sustainability Index a Ethibel Sustainability Index. Pre viac informácii navštívte stránky www.kraftfoodscompany.com, www.facebook.com/kraftfoodscorporate a www.kraftfoods.sk.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.