Vlasy a my
Autor(ka) : Zuzana
Dátum a čas : 7.7.2012 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Rok 2012 môže byť okrem iných očakávaní, aj rokom expedície plnej poznania pre Vás a pre Vaše Vlasy. A tie Vlasy s veľkým „V“, preto, pretože muži aj ženy konečne plným vnímaním prichádzajú nato, že podstata a dôležitosť vzhľadu ich vlasov je už neodmysliteľnou súčasťou dneška.

Rok 2012 môže byť okrem iných očakávaní, aj rokom expedície plnej poznania pre Vás a pre Vaše Vlasy. A tie Vlasy s veľkým „V“, preto, pretože muži aj ženy konečne plným vnímaním prichádzajú nato, že podstata a dôležitosť vzhľadu ich vlasov je už neodmysliteľnou súčasťou dneška.

 

Uvediem príklad účelu jednej elegantnej pánskej košele, alebo krásnych lodičiek. Reprezentujú nás maximálne 1-2 dni v mesiaci a sme ochotní do nich investovať, ale čo naše vlasy ako samotný celok dopĺňajúci náš zovňajšok a ich poloha neodmysliteľne blízko očí, ktoré sú terčom pohľadu pri komunikácií? Ich podoba nás sprevádza počas celého dňa, v práci, na stretnutiach, v súkromnom svete, ráno i pred spánkom v zrkadle. Ich farba, strih, zdravie nás reprezentujú 24/7.

 

Páni postupne oceňujú, že nemusia vyzerať jednotvárne a nezaujímavo vďaka nekreatívnym „holičským“ strihom. Pod rukami špecialistov na pánske strihy salónu Vážka vysvitlo, že aj páni s pred tým nenáročnými požiadavkami sa môžu pýšiť elegantným „manažérskym strihom“ či nápaditosťou „športovo-elegantného“ strihu prestrihaného do milimetrických detailov, ktoré samozrejme oceňuje samotný klient a kruh jeho známych a najbližších.

 

Éterická fúkaná? Áno, tomuto zázraku napomáha jedinečné zloženie avokádového oleja a oleja z jadierok hrozna. Ich priaznivé pôsobenie na hebkosť, lesk, ochránenie proti vlhkosti a hĺbkové vyživenie sprevádza až neuveriteľne krásna vôňa, ktorú ocení nejeden muž.  V salóne Vážka Vám špecialisti za pomoci „tekutého zlata“ Mythic Oilu a jedinečnej technike fúkanej ondulácie na štýl, ktorý preferujú talianskí „parrucchiere“ vytvoria niečo celkom iné, ako sa preferovalo doteraz. Bez nutnosti akýchkoľvek fixačných prostriedkov a trikov sa zaručíme na zotrvanie tejto formy počas nesledujúcich 2dní, jediný náš trik je totiž len a len dobrá technika.

 

Dámy a páni nás navštevujú s víziami, že si odnesú niečo nové, niečo pekné čo polichotí očiam i duchu. Verím, že odhodlaných pánov a cieľavedomých dám v našej malebnej krajine bude čoraz viac a že sa spoločne staneme súčasťou tejto vlasovej evolúcie a už nikdy neurobíme krok späť.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Profesionálny Hairstylista Maroš Ihnát                                   

Salón Vážka Bratislava

                                                                      

       ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.