Starostlivosť o jemné vlasy bez zaťaženia s výťažkom z morského kolagénu
Autor(ka) : Jenka
Dátum a čas : 27.9.2012 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Jemné vlasy sú tým najtemperantnejším typom zo všetkých typov vlasov – a ako to zvyčajne býva, tak sú aj veľmi citlivé – preto si vyžadujú výnimočnú starostlivosť. Ale veci nie sú také jednoduché: pokiaľ výrobky vlasovej starostlivosti obsahujú príliš veľa ošetrujúcich zložiek, vlasy zostávajú po ich použití bez objemu a pružnosti

Jemné vlasy sú tým najtemperantnejším typom zo všetkých typov vlasov – a ako to zvyčajne býva, tak sú aj veľmi citlivé – preto si vyžadujú výnimočnú starostlivosť. Ale veci nie sú také jednoduché: pokiaľ výrobky vlasovej starostlivosti obsahujú príliš veľa ošetrujúcich zložiek, vlasy zostávajú po ich použití bez objemu a pružnosti. S novým radom Lighweight Care, prináša Schauma rad vlasovej starostlivosti, ktorý poskytuje vysoký výkon bez zaťaženia vlasov  a bez zanechávania ťažkých zvyškov. Receptúra bez silikónov s výťažkom z morského kolagénu umýva a ošetruje jemné, suché vlasy bez lesku a obnovuje ich silu a dodáva im žiarivý lesk a pružnosť. Rad, ktorý pozostáva zo šampónu, kondicionéra a okamžitého kondicionéra v spreji, je dostupný v obchodoch od septembra 2012.

 

47% žien v Európe má jemné alebo veľmi jemné vlasy. [1] A pokiaľ sú ich vlasy aj suché a bez lesku, potrebujú špeciálnu starostlivosť, ktorá ich vlasom prinavráti zdravie a lesk. Veľa žien prišlo na to, že prílišná starostlivosť a ošetrenie môže jemné, suché vlasy zaťažovať a zanechá ich preťažené a bez objemu. Veľa spotrebiteľov je presvedčených, že silikóny zaťažujú vlasy. Jemné, suché vlasy bez lesku potrebujú starostlivosť, ktorá im poskytne intenzívne ošetrenie bez zložiek, ktoré vlasy preťažia a odoberú im objem. Rad vlasovej starostlivosti Schauma Lightweight Care bol vyvinutý špeciálne pre potreby tohto rozšíreného a náročného typu vlasov.

 

Schauma Lightweight Care znamená uvedenie radu vlasovej starostlivosti určeného špeciálne na jemné, suché vlasy bez lesku, ktorý je úplne bez obsahu silikónov. Receptúra s výťažkom z morského kolagénu ošetruje a vyživuje vlasy bez ich zaťaženia. Táto krásu posilňujúca, aktívna zložka z mora je bohatá na stopové prvky a minerály a je známa v prémiovom kozmetickom segmente ako dokonalý zdroj zvlhčenia. Intenzívne ošetrujúce proteíny obnovujú štruktúru vlasu do hĺbky a prinavrátia im to, čo stratili.

 

Prospešný účinok radu začína so šampónom Schauma Lightweight Care, ktorý posilňuje vlasy od korienkov až po končeky. V ďalšom kroku kondicionér Schauma Lightweight Care vyhladí povrch vlasu a vlasy sa okamžite ľahšie rozčesávajú a sú žiarivejšie.

 

Úplne novým prírastkom je Schauma Lightweight Care okamžitý kondicionér v spreji. Inovatívna, číra sprejová receptúra, intenzívne ošetruje každý prameň vlasov a dodáva im prirodzený lesk. Jednoducho nastriekajte do uterákom presušených vlasov zo vzdialenosti 20-25 cm a neoplachujte. Dermatologicky overená znášanlivosť s pokožkou.

 

Portfólio produktov Schauma Lightweight Care

                       
Šampón Schauma Lightweight Care

Kondicionér Schauma Lightweight Care                                                  

Okamžitý kondicionér v spreji Schauma Lightweight Care                       

 

 

Nový rad Schauma Lightweight Care je dostupný v obchodoch od septembra 2012.[1] Source: GfK Usage & Attitude Hair Care Qual. Pre-Phase, 2010©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.