Nová limitovaná edícia tradičných Esíčok od značky Zlaté prevonia tohtoročné Vianoce škoricou
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 18.10.2012 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Esíčka bezpochyby patria k najobľúbenejším sušienkam z rodiny Zlaté. Táto pochúťka od čias, kedy sa prvý raz objavila na pultoch, rozdelila milovníkov Esíčok na dva tábory. Jedni vyzobávajú z balenia len škoricové a druhí len tie kakaové. Tohtoročné Vianoce potešia práve tých, ktorí dávajú prednosť vôni a chuti škorice. Do obchodov prichádza v týchto dňoch nová, limitovaná edícia Zlatých Esíčok len škoricových.

Esíčka bezpochyby patria k najobľúbenejším sušienkam z rodiny Zlaté. Táto pochúťka od čias, kedy sa prvý raz objavila na pultoch, rozdelila milovníkov Esíčok na dva tábory. Jedni vyzobávajú z balenia len škoricové a druhí len tie kakaové. Tohtoročné Vianoce potešia práve tých, ktorí dávajú prednosť vôni a chuti škorice. Do obchodov prichádza v týchto dňoch nová, limitovaná edícia Zlatých Esíčok len škoricových.

Ak patríte medzi milovníkov Vianoc a už od začiatku jesene sa nemôžete dočkať, kedy zas ulice a obchody prevoňajú typické vianočné vône a korenie, vyhľadajte v regáloch obchodov obľúbené Esíčka z rodiny Zlaté. Spoločnosť Kraft Foods vypočula stále prichádzajúce priania svojich zákazníkov a vyrobila limitovanú edíciu len škoricových Esíčok v samostatnom balení. Na zadnej strane tejto novinky, ktorá určite poteší práve fanúšikov „škoricového tábora“, navyše nájdete originálne menovky na vianočné darčeky, ktoré si môže každý zo škatule vystrihnúť.

 

Chceli sme potešiť našich verných spotrebiteľov, ktorí nás opakovane žiadajú o samostatné balenie len škoricových Esíčok. Navyše škoricová príchuť sa skvelo hodí k predvianočnému obdobiu,“ hovorí Nikola Matolínová zo spoločnosti Kraft Foods, brand manažérka značky Zlaté.

 

Po tom, ako si vychutnáte škoricovú dobrotu, na zadnej strane škatule nájdete originálne menovky na vianočné darčeky, ktoré si môžete vystrihnúť. Naše kreatívne spotrebiteľky oceňujú využitie obalov na recepty, ozdoby či vianočné priania, ktoré si môžu vystrihnúť a ďalej použiť,“ dodáva Nikola Matolínová.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.