Skittles mieri do Austrálie
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 7.3.2013 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Značka Skittles prichádza od marca s novou súťažou „Hore nohami“, vďaka ktorej sa budú môcť fanúšikovia zahrať o hlavnú cenu v podobe zájazdu do Austrálie a ďalšie originálne ceny.

Značka Skittles prichádza od marca s novou súťažou „Hore nohami“, vďaka ktorej sa budú môcť fanúšikovia zahrať o hlavnú cenu v podobe zájazdu do Austrálie a ďalšie originálne ceny.

Priaznivci značky Skittles sa už teraz môžu zapojiť do ďalšej veľmi atraktívnej súťaže. Nákupom dvoch ľubovoľných balení cukríkov Skittles, alebo súťažného duopacku v obchodných reťazcoch po celej Českej a Slovenskej republike tak môžu zabojovať o hodnotné ceny. Hlavnou výhrou je poukaz na zájazd pre dve osoby v hodnote 4 878 EUR do Austrálie. Na ostatných šťastlivcov čakajú štýlové Skittles sedacie vaky alebo plyšové klokany s farebným čírom v dúhových farbách. „Súťaže tohto typu organizujeme pravidelne a medzi fanúšikmi sa tešia veľkej obľube. Aj preto sme tento rok prišli s ďalšou formou – tentokrát v austrálskom štýle, hovorí,“ David Forman, brand manažér značky Skittles.

Súťaž prebieha do 4. júna vo všetkých obchodných reťazcoch Českej a Slovenskej republiky. Stačí kúpiť dve ľubovoľné balenia cukríkov Skittles v príchuti Crazy Sours, Fruits alebo Wild Berry či duopacky a poslať súťažnú sms.

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.