Nové tropické žuvačky pre deti
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 14.4.2013 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Rad detských žuvačiek Orbit for Kids obohatí od polovice marca nová príchuť Tropical Fruit. Deti si tak budú môcť pochutnať na variácii tropických príchutí citrusov a marakuje. Rodičia zaženú ich chuť na sladké a zároveň budú mať dobrý pocit, že prispievajú k zdravým zubom svojich detí už od mala.

Rad detských žuvačiek Orbit for Kids obohatí od polovice marca nová príchuť Tropical Fruit. Deti si tak budú môcť pochutnať na variácii tropických príchutí citrusov a marakuje. Rodičia zaženú ich chuť na sladké a zároveň budú mať dobrý pocit, že prispievajú k zdravým zubom svojich detí už od mala.

 

„Detské žuvačky Orbit for Kids Buble Gum a Jahoda, ktoré sú na trhu od minulého roku, sú medzi slovenskými deťmi veľmi obľúbené. Vďaka veľkému záujmu značka Orbit pripravila novú príchuť Tropical Fruit, ktorá nadchne svojou šťavnatou a plnou chuťou,“ hovorí Jana Přerostová, brand manažérka značky Orbit.

 

Rovnako ako u dospelých, aj pri detských zúbkoch prináša žuvanie žuvačiek bez cukru neoceniteľné benefity. „Z pohľadu dentálnej hygieničky môžem žuvanie len odporučiť, samozrejme je dôležité, aby žuvačku nežuli dlhšie ako 20 minút. Detské zúbky sú veľmi dôležité pre správny vývoj a rast trvalých zubov. Ako je všeobecne známe, žuvačky bez cukru neutralizujú kyseliny zubného povlaku a zvyšujú tvorbu slín, čím znižujú nebezpečenstvo zubného kazu u detí,“ hovorí PhDr. Viera Panáková, hlavná dentálna hygienička pre Slovenskú republiku.

 

Na rozdiel od produktov Orbit for Kids Jahoda a Bubble Gum, ktoré obsahujú
14 plátkov, nové Orbit for Kids Tropical Fruit budú balené po piatich plátkoch v obrázkových obaloch, ktoré svojou veselou formou edukujú deti o dentálnej hygiene.

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.