Vyzretý prejav VSOP zo srdca regiónu Cognac
Autor(ka) : Eva
Dátum a čas : 2.6.2013 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Značka Rémy Martin uvádza na slovenský trh novú podobu ikonického koňaku VSOP. Nový VSOP Mature Cask Finish získal moderný vzhľad a prívlastok označujúci unikátny proces záverečného zrenia. Harmónia vyzretej chuti a silných aróm z najlepších viníc regiónu Cognac, jemné ovocné tóny a zmyselný jantárový odtieň, to sú hlavné atribúty nového Rémy Martin Mature Cask Finish.

Značka Rémy Martin uvádza na slovenský trh novú podobu ikonického koňaku VSOP. Nový VSOP Mature Cask Finish získal moderný vzhľad a prívlastok označujúci unikátny proces záverečného zrenia. Harmónia vyzretej chuti a silných aróm z najlepších viníc regiónu Cognac, jemné ovocné tóny a zmyselný jantárový odtieň, to sú hlavné atribúty nového Rémy Martin Mature Cask Finish.

Koňak Rémy Martin VSOP Mature Cask Finish pochádza výhradne z najvyhľadávanejších viníc oblasti Cognac. „Pre výrobu Rémy Martin VSOP používame eaux-de-vie z viníc Grande Champagne a Petite Champagne, ktoré majú veľký potenciál pre  zrenie  a sú známe ako Cognac Fine Champagne,“ vysvetľuje brand manažérka Rémy Martin Jana Zajícová.

Nový prejav koňaku Rémy Martin VSOP pochádza zo záverečnej fázy eaux-de-vie, ktorá sa odohráva po záverečnom miešaní na konci procesu zrenia. Po dobu jedného roka sa koňak skladuje výhradne v dvadsaťročných dubových sudoch dokresľujúcich tóny zrelého ovocia. Tento proces sa nazýva Mature Cask Finish, teda „dokončenie vo vyzretom sude“.

Elegantná transparentná fľaša s ikonickým logom kentaura dáva vyniknúť zlatistým odtieňom vyzretého VSOP, ktorý sa pije v čistej podobe, na ľade či ako základ nevšedných kokteilov.

Dnes už legendárny koňak Rémy Martin VSOP uzrel svetlo sveta v roku 1927. V súčasnosti patrí medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie koňaky v Európe. Na ceste za dokonalou harmóniou zrelosti a silnej arómy spoločnosť Rémy Martin svoje produkty opakovane inovuje. Rémy Martin VSOP Mature Cask Finish je ďalším stupňom tohto vývoja.

 

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.