Zovirax – rýchly účinok proti oparom
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 3.6.2013 00:00
Kategória : Zdravie
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Prechodné obdobia, kedy sa nám počasie mení každý deň je pre ľudský organizmus veľkou záťažovou skúškou. Problémy spôsobujú nielen chrípkové vírusy, ale tiež časté opary. Tie patria medzi infekčné choroby pričom sa tvoria malé pľuzgiere, na vzniku ktorých sa podieľa vírus Herpex simplex. Opar sa často vyskytuje opakovane a skúsenosť s ním má každý štvrtý až piaty človek. Bojujte proti nim účinným krémom na opary Zovirax.

Prechodné obdobia, kedy sa nám počasie mení každý deň je pre ľudský organizmus veľkou záťažovou skúškou. Problémy spôsobujú nielen chrípkové vírusy, ale tiež časté opary. Tie patria medzi infekčné choroby pričom sa tvoria malé pľuzgiere, na vzniku ktorých sa podieľa vírus Herpex simplex. Opar sa často vyskytuje opakovane a skúsenosť s ním má každý štvrtý až piaty človek. Bojujte proti nim účinným krémom na opary Zovirax.

 

Ochorenie sa prejavuje bolesťou a svrbením v oblasti budúceho výskytu herpesu, zvýšenými teplotami a bolesťami v hrdle, sčervenaním kože, opuchmi a výsevom drobných pľuzgierov. Najčastejším typom je opar pier, môže sa objaviť i v okolí úst, často tiež na brade alebo v nosnej sliznici.

 

Účinným prípravkom v boji proti oparom je krém Zovirax, ktorý obsahuje trojité patentované zloženie: látku Aciklovir, Propylenglykol a Diametikon. Liečivá látka Aciklovir priamo ničí pôvodcu infekcie a tým pomáha k uzdraveniu postihnutej kože. Tzv. rozpúšťadlo pre túto účinnú látku Propylenglykol  urýchľuje prienik látky do kožných buniek a zabezpečuje tak maximálnu koncentráciu liečivej látky v koži. Dimetikon zaisťuje rýchle vstrebanie krému do pokožky a nezanecháva biele škvrny.

 

Zovirax sa používa pri liečbe oparov na perách a tvári v štádiu svrbenia, pálenia alebo výsevu pľuzgierov a patrí medzi najúčinnejšie prípravky pri liečbe tohto ochorenia. Oproti známym náplastiam, ktoré sú iba kozmetickou úpravou a nezabraňujú množeniu vírusu, Zovirax dlhodobo lieči a môže prísť i k zabráneniu vzniku oparu. Včasná liečba týmto prípravkom zastaví tvorbu herpesu, v prípade že sa opar už objavil, liečba týmto prípravkom urýchli jeho hojenie.

 

Krém nanášajte na postihnuté miesto päťkrát denne v štvorhodinových intervaloch. Liečba trvá obvykle 4 dni. Ak sa vám počas tejto doby opar nezahojí, môžete v liečbe pokračovať ďalších 6 dní. Zovirax žiadajte vo svojej lekárni.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.