C'est Moi! na Slovensku
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 21.6.2013 00:00
Kategória : Móda
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Exkluzívne kúsky dubajskej značky C'est Moi! nosia ľudia s tým najvyberanejším vkusom už od jej založenia v roku 2007. Hlavným mottom značky bolo ešte viac zdokonaliť vždy lichotivú a nadčasovú krásu, ktorá zvýrazní dokonalosť každej ženy bez ohľadu na jej krivky.

Exkluzívne kúsky dubajskej značky C'est Moi! nosia ľudia s tým najvyberanejším vkusom už od jej založenia v roku 2007. Hlavným mottom značky bolo ešte viac zdokonaliť vždy lichotivú a nadčasovú krásu, ktorá zvýrazní dokonalosť každej ženy bez ohľadu na jej krivky.

Módne časopisy pri opisovaní kolekcií nikdy nešetria superlatívmi; z každého kúska vyžaruje romantika, zmyselnosť a sofistikovanosť a odvážne vzory sa snúbia so žiarivými farbami a jemnými ozdôbkami, ktorých výsledkom sú luxusné modely z kategórie „haute couture“. Aktuálny ročník januárovej módnej šou C´est Moi! – jednej z najvyhľadávanejších a najprestížnejších udalostí, ktorá zahajuje kalendár prestížnych módnych udalostí a umožňuje pozvaných hosťom pokochať sa pohľadom na módu svetového mena -  bol plný známych osobností módneho priemyslu.

Značka C'est Moi! zaznamenala obrovský úspech len v priebehu štyroch krátkych rokov a v súčasnosti je distribuovaná do celého sveta prostredníctvom luxusných obchodov ako napríklad Harvey Nichols (Spojené arabské emiráty a Saudská Arábia), Bloomingdales (Spojené arabské emiráty a New York), Ounass (Bahrajn), Eye Candy (Omán), Sauce (Spojené arabské emiráty) a Dressing Room (Libanon), a pritom je stále najvychytenejšou značkou u členov kráľovskej rodiny.

Rashmi Kumari, hnacia sila tejto značky, je už veteránkou vo  svojom odvetví – pred tým, ako si vytvorila svoju vlastnú značku, pracovala pre Armani Prive, Pucci, Alice by Temperley a Matthew Williamsona. Nie je preto žiadnym prekvapením, že značka C´est Moi! vyhrala cenu Módny dizajnér roka na udeľovaní cien Masala Awards 2011 a taktiež sa pýši návrhárskym ocenením Grazia Regional Designer roku 2010. Rok 2011 bol tiež plný ocenení - C´est Moi! bola spomedzi regionálnych značiek vybraná, aby na mieru navrhla šaty pre medzinárodnú kampaň Bloomingdales v New Yorku a následne bola poverená navrhnutím róby Absolut Mode Edition. Táto róba bola oficiálne predstavená v budove Burdž Chalífa za účasti 800 najprominentnejších osobností Dubaja a neskôr bola vystavená v priestoroch Emirates Terminal na dubajskom letisku, kde si ju malo možnosť prezrieť približne 2,4 milióna cestujúcich! Značka C´est Moi! stále hľadá nové spôsoby, ako prekonávať pomyselné hranice a nadviazala spoluprácu s takými značkami ako napríklad MAC, Hermes, Van Cleef & Arpels, Absolut Vodka a Emirates Airlines.

Foto: Lukáš Kimlička©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.