Posledná šanca kúpiť tehly za polovicu – len do konca mesiaca!
Autor(ka) : Wienerberger, RE
Dátum a čas : 30.7.2013 14:37
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Najväčší svetový výrobca tehál, Wienerberger, rozbieha mimoriadnu predajnú akciu na tehly Porotherm. Ak snívate o zdravom bývaní v pohodlí vlastného rodinného hniezda teraz máte skvelú šancu postaviť hrubú stavbu domu za polovicu nákladov.

Najväčší svetový výrobca tehál, Wienerberger, rozbieha mimoriadnu predajnú akciu  na tehly Porotherm. Ak snívate o zdravom bývaní v pohodlí vlastného rodinného hniezda  teraz máte skvelú šancu postaviť hrubú stavbu domu za polovicu nákladov.

 

Ušetrite polovicu nákladov na  hrubú  stavbu domu

 

Spoločnosť Wienerberger slovenské tehelne  ponúka výhodnú akciu 1+1 zdarma na tehlový systém Porotherm. Akcia platí od 10.6. do 31.7.2013.

 

Výnimočnou  predajnou akciou 1+1 zdarma ponúkne pre všetkých záujemcov mimoriadne výhodný nákup najviac žiadaných a predávaných tehál na Slovensku s akčnou zľavou až 50% z cenníkovej ceny výrobkov Porotherm. Mimoriadne výhodne môžete získať tehly 44; 38; 30; 25; 17,5; 14;  11,5; 8 vo vyhotovení brúsenom (Profi a Profi Dryfix) i nebrúsenom vrátane doplnkov a vo všetkých pevnostiach, na stropné vložky  Porotherm KSV 60; KSV 45; KSV N 60; KSV N 45, na tehly doplnkové  a vencové VT 22; VT 23,8. 

 

Zľava vám bude poskytnutá vo vybraných predajniach stavebnín, ktorých zoznam nájdete na webovej stránke www.porotherm/akcia. S dopravou výhodne kúpených tehál si starosť nemusíte robiť. Je poskytovaná totiž zdarma na celom území SR pre ucelené kamióny a po prvé miesto vykládky.

 

Porotherm. Náš domov!

 

Uľahčite si stavbu aj Stavebným poukazom. Ako ho získate? Stačí sa zaregistrovať na stránke www.tehlazdarma.sk a poukaz Vám bude zaslaný na Vašu e-mailovú adresu. Do dvoch pracovných dní  po registrácii Vás nakontaktuje obchodný zástupca spoločnosti Wienerberger pre Váš región a poskytne Vám všetky potrebné informácie o bezplatných službách a možnosti uplatniť zľavy pri nákupe.

 

Registráciou na stránke www.tehlazdarma.sk nezískate len výrazné zľavy, ale aj nárok na bezplatné služby:

 

konzultáciu s obchodným zástupcom pri výbere materiálu na stavbu domu.

výpočet spotreby materiálu na základe projektovej dokumentácie,

pomoc pri statickom návrhu stropu vrátane kladačského plánu,

dopravu materiálu po prvé miesto vykládky

asistenčnú službu pri založení prvého radu tehál Porotherm Profi a Porotherm Profi Dryfix.

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.