Reklamný guru z úspešného filmu „Kandidát“ už prezul svoje auto napriek teplu v posledných týždňoch
Autor(ka) : Zuzana
Dátum a čas : 20.11.2013 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Herec Marek Majeský je jedným z obľúbených hercov na slovenskej populárnej scéne a momentálne „hviezdi“ v mimoriadne úspešnom slovenskom filme Kandidát. Preto neušiel našej pozornosti ani pri návšteve pneuservisu. K pracovnému vyťaženiu úspešného herca patria aj hodiny strávené na cestách. Logicky sa mu rýchlejšie ničia aj pneumatiky na jeho luxusnom mercedese. Mareka sme zastihli s očarujúcou manželkou Jankou a dcérkou Emou pri výbere nových zimných gúm, ktoré hneď aj prezul.

Herec Marek Majeský je jedným z obľúbených hercov na slovenskej populárnej scéne a momentálne „hviezdi“ v mimoriadne úspešnom slovenskom filme Kandidát. Preto neušiel našej pozornosti ani pri návšteve pneuservisu. K pracovnému vyťaženiu úspešného herca patria aj hodiny strávené na cestách. Logicky sa mu rýchlejšie ničia aj pneumatiky na jeho luxusnom mercedese. Mareka sme zastihli s očarujúcou manželkou Jankou a dcérkou Emou pri výbere nových zimných gúm, ktoré hneď aj prezul. 

Na ceste naozaj riziko nevyhľadávam. I keď bolo v posledných dňoch nad očakávania teplo a svietilo slnko, nechcel som čakať s prezutím pneumatík na zimné, aby ma nezaskočil nejaký šmyk na ceste. Preto som sa rozhodol prezuť auto ešte pred príchodom naozajstných mrazov.povedal herec Marek Majeský počas prezúvania gúm v pneuservise Pneuboxu - vybraného partnera spoločnosti Continental.

Prezúvanie pneumatík je skôr mužská záležitosť, napriek tomu si návštevu pneuservisu užila aj Emka, ktorá pomáhala tatinovi a maminke s čítaním údajov z bočnice pneumatík. Na údaje, ktoré vodičom prezradia všetko o ich pneumatikách sa v októbri v uliciach viacerých slovenských miest pýtali prieskumné hliadky spoločnosti Continental. Celkovo sa darilo viac mužom, ktorí vedeli odpovedať v 53 % správne

na rozdiel od žien, ktoré správne odpovedali iba v 18 % prípadov. Vo všeobecnosti vieme najlepšie prečítať údaj o šírke ráfika, ktorý sa udáva na bočnici v palcoch.

 

Dcérka Emka sa rozhodla si premerať rozmer pneumatiky po svojom.

 

Je správne, ak sa vodiči pri výbere pneumatík orientujú podľa výsledkov nezávislých testov, ktoré posudzujú vlastnosti pneumatík z viacerých merateľných hľadísk než nariaďuje napríklad štítkovanie EÚ. Hodnoty uvedené na EÚ štítkoch možno konzultovať s personálom, ktorý dokáže doplniť údaje práve o výsledky testov nezávislých organizácií.  Marek nato išiel správne, keď sa rozhodol nechať si poradiť od odborníkov v pneuservise!

 

Bezpečnosť mojej dcérky a manželky sú pre mňa na prvom mieste. Cesty v zime dokážu byť zradné, preto dávam prednosť kvalitným zimným pneumatikám.“ Dodáva herec Marek Majeský.

 

Ideálnou voľbou pre vodičov, ktorí dbajú na bezpečnosť,  sú prémiové zimné pneumatiky Continental ContiWinter ContactTM TS 850. O ich kvalitách svedčí víťazstvo v  testoch zimných pneumatík v Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku, ako aj v Českej republike. Ponúkajú totiž stabilnú jazdu aj na zasnežených, zľadovatených i mokrých cestách.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.