Šťastné a veselé Vianoce s AVONom!
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 14.12.2013 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Vianoce sa neodkladne blížia a čas na nákup vhodných darčekov pre vašich blízkych sa kráti. Využite jedinečnú ponuku AVONu a potešte svojich blízkych originálnymi darčekmi. Poponáhľajte sa, Vianoce nám už klopú na dvere.

Vianoce sa neodkladne blížia a čas na nákup vhodných darčekov pre vašich blízkych sa kráti. Využite jedinečnú ponuku AVONu a potešte svojich blízkych originálnymi darčekmi. Poponáhľajte sa, Vianoce nám už klopú na dvere.

 

 

Skvelými darčekmi pre dámy sú jednoznačne všetky kozmetické výrobky. Ich kúpou určite nič nepokazíte. Darujte svojej polovičke nádherný a okúzľujúci toaletný parfum Premiere Luxe z kategórie kvetinovo – chyprových vôní. S týmto toaletným parfumom sa budete cítiť neodolateľne krásna vďaka príťažlivým tónom čiernych ríbezlí, bohatému kvetinovému srdcu vône a luxusnému dotyku santalového dreva. Ďalším tipom je Toaletná voda Célébre. Táto kúzelne chladivá toaletná voda z kategórie sviežich kvetinových vôní je určená pre ženu, ktorá žije naplno.

 

 

 

 

Žiadnej žene určite nesmie chýbať špirála. Horúcou novinkou je Zhusťujúca špirála Luxe Extravagance. Luxusná špirála ponúka zážitok z nádherne hustých rias už po prvom ťahu kefkou, vďaka čomu sa budete cítiť príťažlivo a zvodne. Obsahuje pigmenty čiernej perla pre najhlbšiu intenzitu vášho pohľadu. Nerozmazáva sa, nevytvára hrudky. Súčasťou novej kolekcie je aj Rozžiarujúci kompaktný púder Luxe Glitz s prírodnými minerálmi, ktorý rozjasní pleť a dodá jej bezchybný vzhľad.

 

 

 

 

 

Dôležitou súčasťou každodennej starostlivosti o pleť je používanie denného krému. Najmä počas chladných dní je dôležité starať sa pravidelne o pleť a dostatočne ju chrániť. Ideálnym je Energizujúci pleťový krém s mrkvou a slnečnicou. Pleťový krém s mrkvou a slnečnicou plní sen o prirodzene rozžiarenej pleti. Mrkva predstavuje bohatý zdroj vitamínov, stopových prvkov a predovšetkým betakaroténu, čo je prírodný antioxidant, dôležitý pre zlepšenie farebného tónu pleti a jej celkového zdravého vzhľadu. Slnečnica obsahuje vitamín E a kyselinu listový, dôležitú pre regeneráciu pleti a má tiež zjemňujúce a energizujúce účinky.

 

AVON myslí aj na pánov, ktorí určite ocenia ak si nájdu pod stromčekom niektorú z vôní Kolekcie X-series - Flash/Rush. Zažite rýchlosť s Toaletnou vodou X-Series Flash. Mužná kombinácia osviežujúcich citrusov a chladného machu doplnená zmyselnými drevinami... Alebo si vychutnávajte život na hrane s Toaletnou vodou X-Series Rush, neodolateľnou zmesou zeleného jablka a výrazného korenia obohatenou o vôňu cédrového dreva. Môžete ho tiež prekvapiť Darčekovým setom AVON Instinct for Him, ktorý obsahuje Toaletnú vodu, Sprchovací gél, Telový sprej Instinct for Him a Zlatú darčekovú taštičku. Podľahnite inštinktu so setom AVON Instinct for Him z kategórie drevito – korenistých vôní. Táto vôňa vám umožní precítiť príťažlivú energiu výraznej kombinácie divokej mandarínky, mužnej šalvie a exotického ebenového dreva.

 

Pre najmenších je ideálnym darčekom Mydlová farbička pre deti do kúpeľa s melónom/ čučoriedkami. Nanáša sa na navlhčenú pokožku alebo počas kúpania vo vani. Po kreslení sa spení a dôkladne opláchne vodou. Farbičky sú hypoalergénne a majú príjemnú vôňu.

 

 

 

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.