BeBe Brumík prichádza s úplne novou príchuťou lesného ovocia
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 11.2.2014 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Obľúbený medvedík Brumík prináša nadýchanú desiatu s novou príchuťou lesného ovocia. Menšie i väčšie zvedavé deti si tak môžu aspoň na chvíľku pripomenúť kúzlo letného dobrodružstva pri bláznení sa v lese a vychutnať si novú desiatu BeBe Brumík Lesné ovocie. Rovnako ako predchádzajúci dvaja ovocní Brumíkovia ukrýva aj tento medvedík vo svojom brušku náplň so 45 % ovocia.

Obľúbený medvedík Brumík prináša nadýchanú desiatu s novou príchuťou lesného ovocia. Menšie i väčšie zvedavé deti si tak môžu aspoň na chvíľku pripomenúť kúzlo letného dobrodružstva pri bláznení sa v lese a vychutnať si novú desiatu BeBe Brumík Lesné ovocie. Rovnako ako  predchádzajúci dvaja ovocní Brumíkovia ukrýva aj tento medvedík vo svojom brušku náplň so 45 % ovocia.

 

Brumíkovi lesné ovocie natoľko učarovalo, že sa chce podeliť s malými nezbedníkmi,
a preto už čoskoro nájdete túto novinku na regáloch obchodov. Každého, kto má rád nadýchanú ľahkú desiatu s ovocným pyré z čučoriedok a černíc, Brumík iste poteší.

BeBe Brumík Lesné ovocie obsahuje 45 % ovocia v náplni a to všetko samozrejme bez farbív a konzervantov. Aby však bola desiata malých neposedníkov dokonale vyvážená, nezabudnite k Brumíkovi naservírovať ešte napríklad kúsok čerstvého ovocia a pohár mlieka.

 

BeBe Brumík Lesné ovocie

Nový medvedík Brumík určený na desiatu v sebe ukrýva náplň so 45 % ovocia s príchuťou lesného ovocia.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.