Nailexpert - Expert na mykózy nechtov a kože
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 12.3.2014 00:00
Kategória : Zdravie
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Trápi Vás mykóza nechtov alebo kože? Máme pre Vás riešenie. Vaše nechty aj pokožka teraz môžu byť opäť zdravé a krásne už za 14 dní. Zvoľte si Nailexpert s rýchlym nástupom účinku a dokonalým efektom. Vráti Vašim nechtom zdravie a Vám dobrý pocit.

Trápi Vás mykóza nechtov alebo kože? Máme pre Vás riešenie. Vaše nechty aj pokožka teraz môžu byť opäť zdravé a krásne už za 14 dní. Zvoľte si Nailexpert s rýchlym nástupom účinku a dokonalým efektom. Vráti Vašim nechtom zdravie a Vám dobrý pocit.

 

Nailexpert® by Wartner sérum + krém ZDARMA

Patentovaný Nailexpert pôsobí rýchlo a spoľahlivo. Jeho preukázateľný účinok už za 4 týždne od prvej aplikácie potvrdzujú výsledky klinických štúdií, rovnako tiež okamžitú úľavu od nepríjemného svrbenia, ktoré ochorenie sprevádza. Cielená liečba Nailexpertom efektívne zabraňuje šíreniu infekcie a súčasne uľahčuje regeneráciu dôležitú pre obnovenie nechtov.

Za svoj prínos získal Nailexpert® medailu „Vynález roku“ na Medzinárodnom veľtrhu v Štokholme, venovanému objavom a inováciám.

Nailexpert®  sa jednoducho aplikuje ráno a večer pomocou štetčeka priamo na postihnuté miesta. Obsahuje D-panthenol a glycerín, ktoré účinne napomáhajú regenerácii nechtov, hydratácii i výžive. Výrazne viditeľný efekt sa bežne dostaví už po štyroch týždňoch, pričom obvyklá doba používania sa pohybuje od 4 do 12 týždňov. Počas tejto doby získavajú nechty opäť zdravý vzhľad. Nailexpert je možné používať preventívne, a tak mykotickému ochoreniu predísť.

 

Nailexpert® krém, 30g

predstavuje unikátne riešenie mykotických ochorení kože rúk aj nôh s rýchlym nástupom účinku už po 14 dňoch po prvej aplikácii. Klinicky bolo preukázané výrazné zlepšenie u 80% sledovaných pacientov.
Výhodou prípravku je širokospektrálne p
ôsobenie proti plesniam a baktériám vďaka obsahu ichtyolu pale a nanočastíc striebra. Na povrchu kože či nechtu dokáže Nailexpert vytvoriť silikónový ochranný film, a tak účinne zabraňuje postupu ochorenia.

Nailexpert navyše prináša okamžitú úľavu od nepríjemného svrbenia, ktoré je sprievodným javom mykóz.

 

www.omega-pharma.eu

 

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.