Preč s kruhmi a opuchmi pod očami!
Autor(ka) : Gabika
Dátum a čas : 17.4.2014 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Tmavé kruhy a opuchy pod očami dokážu takmer každej z nás znepríjemniť ranný pohľad do zrkadla. Vyzeráte byť unavená, hoci sa tak vôbec necítite. Ich dôkladné zakrytie je prvým krokom k dokonalému make-upu. Aj s touto nedokonalosťou sa však môžete rozlúčiť. Váš pohľad sa opäť rozžiari a vykročíte do nového dňa s optimizmom a dobrou náladou.

Tmavé kruhy a opuchy pod očami dokážu takmer každej z nás znepríjemniť ranný pohľad do zrkadla. Vyzeráte byť unavená, hoci sa tak vôbec necítite. Ich dôkladné zakrytie je prvým krokom k dokonalému make-upu. Aj s touto nedokonalosťou sa však môžete rozlúčiť. Váš pohľad sa opäť rozžiari a vykročíte do nového dňa s optimizmom a dobrou náladou.

 

Tip vizážistu značky Dermacol Tomáša Vidu:

Pokožka okolo očí je veľmi citlivá, preto jej venujte špeciálnu starostlivosť. Základom je kvalitný očný krém alebo gél. Hydratuje citlivé očné okolie a pomáha potlačiť opuchy a kruhy.  Ešte predtým, ako sa pustíte do samotného prekrytia tmavých miest pod očami, naneste tenkú vrstvu vyhladzujúcej podkladovej bázy pod make-up, aby sa korektor neusádzal vo vráskach. Počkajte, kým sa vstrebe. Pre neutralizáciu tmavých miest použite žltú farbu z palety korektorov. Pekne odráža svetlo. Príliš svetlá, až biela farba by mohla spôsobiť sivý efekt.  Po jeho použití naneste na tvár make-up, aby ste zjednotili všetky odtiene. Ak vás trápia výraznejšie kruhy pod očami, použite na nanesený make-up ešte jednu veľmi jemnú vrstvu korektoru, napr. Caviar Corrector od značky Dermacol.

Na prekrytie opuchov platí odlišný postup. Po nanesení bázy pod make-up použite korektor o odtieň svetlejší, ako je farba vašej pleti. Nanáša sa jemným vklepaním končekov prstov na miesto, kde odráža tmavý tieň. Nikdy ho nepoužívajte priamo na opuch, bol by ešte výraznejší. V tomto prípade platí, že hra so svetlom a správne použitie pomôžu odpútať pozornosť a nedostatok sa opticky zjemní. Následne podobne ako pri prekrytí kruhov pod očami naneste na tvár make-up, aby sa zjednotili všetky odtiene. Na záver líčenia a jeho zafixovanie použite sypký púder, ktorý veľmi zľahka v tenkej vrstve nanesiete štetcom na tvár a jemné očné okolie.

 

Tip Dermacol

Doprajte si večer chvíľku pre seba a vyskúšajte Dermacol Eye Gold Gel. Ponúka trojaký účinok: proti opuchom, únave a kruhom pod očami. Naneste ho na citlivé očné okolie v silnejšej vrstve ako očnú masku a nechajte pôsobiť 15 minút. Vďaka špeciálnemu kokteilu siedmich bylín vytvára pocit pohody a rýchlo sa vstrebáva. Obsahuje aktívne zložky rastlinného pôvodu, ktoré prispievajú k regenerácii pleti, a zároveň pôsobia preventívne proti vzniku červených žiliek.

 

Odporúčané produkty: 

EYE GOLD GEL Očný gél na unavené oči

EYE CREAM CLASSIC Očný krém na citlivé očné okolie

BOTOCELL LIFTING CREAM EYE & LIP Intenzívny liftingový krém na oči a pery

CORRECTOR PALETTE Štvorfarebná paleta korektorov a rozjasňovača

CAVIAR LONG STAY MAKE-UP & CORRECTOR Dlhotrvácny make-up s výťažkami z kaviáru a zdokonaľujúci korektor

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.