Úplne nové varianty antiperspirantov Rexona s technológiou MotionsenseTM na každú príležitosť
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 26.9.2015 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Antiperspiranty Rexona teraz prichádzajú s troma novými variantmi – Stress Control, Sensitive a Cool Pink. Spoľahlivú ochranu si tak môže každá žena vychutnať v akejkoľvek situácii. Antiperspiranty Rexona obsahujú unikátnu patentovanú technológiu MotionsenseTM fungujúcu na princípe postupného uvolňovania vonnej látky, ktorá zabezpečuje dlhodobý pocit sviežosti. Rovnako tak poskytujú 48 hodinovú ochranu proti poteniu.

Antiperspiranty Rexona teraz prichádzajú s troma novými variantmi – Stress Control, Sensitive a Cool Pink. Spoľahlivú ochranu si tak môže každá žena vychutnať v akejkoľvek situácii.  Antiperspiranty Rexona obsahujú unikátnu patentovanú technológiu MotionsenseTM fungujúcu na princípe postupného uvolňovania vonnej látky, ktorá zabezpečuje dlhodobý pocit sviežosti. Rovnako tak poskytujú 48 hodinovú ochranu proti poteniu.

 

Stress Control

Stress Control nabudí vaše zmysly iskrivou osviežujúcou vôňou citrusových plodov, ako sú limetky, mandarínky a grapefruit a dodá vám dávku energie aj v tých najnáročnejších situáciách. Čaká vás prvé rande, dôležitá schôdzka alebo iná situácia, pri ktorej sa skutočne zapotíte, ale zároveň chcete pôsobiť sebavedome? Antiperspirant Rexona Stress Control s technológiou MotionsenseTM zachytí váš pocit neistoty a aj v tých najkrízovejších momentoch sa vďaka nemu budete cítiť sebavedome.  

 

Sensitive

Variant Sensitive zabezpečí pocit istoty a komfortu aj ženám s citlivejšou pokožkou. Rovnako tak poteší všetkých milovníkov menej výrazných vôní. Ak vyhľadávate jemnejšie parfumované antiperspiranty, Rexona  Sensitive je pre vás skvelou voľbou. Je nenápadná, k pokožke veľmi šetrná, ale pritom účinná v boji proti poteniu.

 

Cool Pink

Preferujete kvetinové vône? Antiperspirantu Rexona Cool Pink dominuje ruža a jasmín, ktoré potešia každú citlivú dušu a urobia váš deň doslova ružovejší. Táto romantická vôňa vás môže sprevádzať vo všetkých situáciách. Čím viac sa budete pohybovať, tým viac vás zahalí do vône kvetov  a pocitu sviežosti a istoty.

 

Všetky varianty antiperspirantov Rexona nielenže spoľahlivo chránia pred potením počas 48 hodín, ale vďaka patentovanej technológii MotionsenseTM tiež zabezpečujú pocit sviežosti po celý deň.  Technológia je založená na prítomnosti mikrokapsúl s vôňou, ktoré vďaka treniu pri pohybe praskajú a  postupne uvoľňujú parfumáciu počas celého dňa. Čím viac sa človek pohybuje, tým intenzívnejšie  antiperspirant vonia.

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.