Čo prezrádza o láske poloha v spánku
Autor(ka) : Jana Osuská
Dátum a čas : 15.8.2003 00:00
Kategória : Dokonalá
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Chrbát pri chrbte, alebo radšej v tesnom objatí? Psychológovia riskovali pohľad pod prikrývku a zistili, že ako človek spí, tak vraj aj ľúbi.

Chrbát pri chrbte, alebo radšej v tesnom objatí? Psychológovia riskovali pohľad pod prikrývku a zistili, že ako človek spí, tak vraj aj ľúbi.


Poloha lyžičiek
Partneri  ležia pri sebe ako dve lyžičky v kazete s príborom. Sú si veľmi blízki. Dotýkajú sa v strede svojich tiel, bruchom a panvou. To svedčí o hlbokej dôvere. Dotyk pokožky sprostredkúva partnerom pocit bezpečia. Je jedno, kto koho objíma, výpoveď je rovnaká. Objímajúci ukazuje partnerovi: "Som tu pre teba." Objímaný signalizuje: "Dôverujem ti!"

Poloha na chrbte vedľa seba
Je ešte niečo medzi nimi? Dvojica sa dotýka iba celkom jemne. Obaja ležia pokojne vedľa seba na chrbte - ako brat a sestra. Taký je aj ich vzťah. Ako to u súrodencov býva, buď medzi nimi často sršia iskry, alebo sú celkom zajedno. Keď sa hádajú, tak síce veľmi prudko, ale neproduktívne. Ak zavládne harmónia, nudia sa.

Chrbát pri chrbte
Ddvojica spí odvrátená od seba. Je to vari výstražné červené svetlo pre vzťah? Kdeže: ak sa pritom ešte vždy tlačia tesne  k sebe, netreba sa ničoho obávať. Jednoducho sa každý nerušene oddáva svojim snom. Sú si istí jeden druhým. Ale: títo dvaja zrejme nie sú od seba stopercentne závislí.

On v jej náručí
Tipovali by ste na vzťah matky a syna? Celkom správne. Keď sa on takto túli, znamená to: "Dôverujem ti." Ide o veľmi harmonické partnerstvo. Obaja vychutnávajú to, že majú jeden druhého. Ale: ľahko podľahnú žiarlivosti.

Ona v jeho náručí
Je to celkom jasné: on je vodca a aj to často dáva najavo. Je jej ochrancom a vo vzťahu "šéfuje". Ona hrá malú princeznú. Páči sa jej schúliť sa mu v náručí  s hlavou na jeho hrudi. Je pre ňu prístavom v príboji, poskytuje jej absolútny pocit istoty.


Aké sú vaše skúsenosti, milé dámy, či páni?  Myslíte si aj vy, že to ako spíte môže naznačiť aký je váš vzťah?

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.