Barrymoreová: Najerotickejší na mužoch je mozog
Autor(ka) : Miriam Kuhlová
Dátum a čas : 25.10.2005 00:00
Kategória : Osobnosti
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Najerotickejším na mužoch je mozog. Tvrdí to aspoň hollywoodska hviezda strieborného plátna Drew Barrymoreová (30).

Najerotickejším na mužoch je mozog. Tvrdí to aspoň hollywoodska hviezda strieborného plátna Drew Barrymoreová (30).
    
Podľa jej slov pre nemecký magazín InStyle by ju partner mal motivovať k tomu, aby sa stala lepším človekom. "Nemám nič z toho, keď je ktosi krásny, ale pritom riadne hlúpy," podčiarkla.
    
Herečka musí, ako tvrdí, dbať na to, aby sa v jej živote workholičky našlo dostatok priestoru pre udržiavanie vzťahov. Práve priveľký dôraz na pracovné povinnosti považuje za jednu z príčin dvoch neúspešných manželstiev. "Aj ten najlepší partnerský vzťah zabíja, ak je vždy na prvom mieste práca a až potom súkromie," poznamenala aktuálna snúbenica Fabrizia Morettiho, hráča na bicie americkej rockovej formácie The Strokes.
    
Rodáčka z Culver City nakrúca filmy už od detstva, v svetoznámom filme E.T. (1982) režiséra Stevena Spielberga ju spoznala aj široká verejnosť. V posledných rokoch ju aj slovenskí diváci mohli vidieť v snímkach ako Charlieho anjeli, Milujte svojho zabijáka, Charlieho anjeli 2, Tú starú treba zabiť, či 50x a stále po prvý raz. Už predtým si zahrala menšiu postavu vo Vreskote Wesa Cravena, či v snímke Všetci hovoria: Milujem Ťa Woodyho Allena.

Copyright©2005 TASR©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.