Triky hollywoodskych hviezd na udržanie hviezdnej figúry
Autor(ka) : Jana Osuská
Dátum a čas : 7.1.2008 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Ak vás trápi pár kilogramov, ktoré sa na vás nalepili počas sviatočného maškrtenia, nechajte sa inšpirovať hviezdnymi tipmi na to, ako si udržať hviezdnu postavu.

Ak vás trápi pár kilogramov, ktoré sa na vás nalepili počas sviatočného maškrtenia, nechajte sa inšpirovať hviezdnymi tipmi na to, ako si udržať hviezdnu postavu.

Novinári Kym Douglas a Cindy Pearlman, ktorí sa zaujímajú o novinky vo svete showbiznisu, vydali v týchto dňoch knihu The Black Book Of Hollywood Diet Secrets. Kniha odhaľuje chute, triky a tajomstvá stravovania a uchovania štíhlosti najznámejších ľudí na svete.

Autorka Kym Douglas tvrdí, že jej najväčším prekvapením bolo, keď zistila, že známi ľudia sa neobmedzujú diétami. Pochutia si aj na tučných jedlách, redukujú však ich množstvo. Kniha je podľa autorov určená reálnym ženám s reálnymi proporciami, ktoré sa nechcú umárať diétou, ale môžu sa inšpirovať osvedčenými trikmi celebrít. Server dailymail.co.uk uverejnil niekoľko trikov, ktoré kniha prináša.

Gwyneth Paltrow a Madonna nedajú dopustiť na púpavový čaj. Má diuretické účinky a pomáha tak odstraňovať vodu, ktorú telo zadržiava. Jennifer Lopez a modelka Carmen Electra nosia pri sebe fľaštičky s grapefruitovým olejom. Jeho aróma redukuje chuť do jedla a tým udržiava primeraný prísun kalórií. Jennifer Aniston a Angelina Jolie obľubujú sushi, ktoré je nízko kalorické a zároveň poskytuje telu dôležité minerálne látky. Medzi rozšírené triky patrí servírovanie na modré taniere, keďže modrá farba brzdí apetít, či umývanie zubov po hlavnom jedle. Svieža chuť v ústach tak vraj nedovolí, aby ste dostali chuť na dezert.

Novinkou v Hollywoode je „Yaz“, cvičenie, ktoré kombinuje spinning a prvky jogy. Herečka Rosario Dawson tvrdí, že práve vďaka tomuto cvičeniu sa stalo jej pozadie neodolateľné. Pravidlo, nad ktorým by zástanci zdravej výživy asi krútili hlavou uprednostňuje Jennifer Hudson. Na základe neho si pochutnáva na keksíkoch a vynechá tak raňajky alebo obed. Potom si vraj dá len ľahkú večeru.

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.