Farba na vlasy Palette Color Shampoo - rýdza farba bez amoniaku*
Autor(ka) : Zuzana
Dátum a čas : 26.11.2009 00:00
Kategória : Dokonalá
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Farbenie vlasov je vďaka novej Palette Color Shampoo jemnejšie než kedykoľvek predtým. S novou receptúrou bez amoniaku je teraz vylepšený farbiaci krém z dielne vlasových expertov Schwarzkopf & Henkel obohatený o vzácny olej z makadamiových orechov. Pre zdravo sa lesknúcu, prirodzene vyzerajúcu farbu vlasov, ktorá vydrží až 24 umytí.

Farbenie vlasov je vďaka novej Palette Color Shampoo jemnejšie než kedykoľvek predtým. S novou receptúrou bez amoniaku je teraz vylepšený farbiaci krém z dielne vlasových expertov Schwarzkopf & Henkel obohatený o vzácny olej z makadamiových orechov. Pre zdravo sa lesknúcu, prirodzene vyzerajúcu farbu vlasov, ktorá vydrží až 24 umytí.   

Vďaka novej receptúre, obohatenej o makadamiový olej, vyživuje nová farba na vlasy Palette Color Shampoo vlasy ešte lepšie ako jej predchodca. Makadamiové orechy, pestované najmä na Havaji, v Austrálii a v Brazílii, obsahujú totiž vysoké percento proteínov a  minerálov, ktoré zanechávajú Vaše vlasy jemné na dotyk, hebké a dodávajú im neuveriteľne zdravý vzhľad.     

Vylepšená receptúra Palette Color Shampoo vôbec neobsahuje amoniak* a zároveň je v nej výrazne znížená koncentrácia peroxidu vodíka*, čím počas samotného farbenia chráni vlasy pred poškodením. Vďaka krémovému zloženiu farbiaceho krému nová Palette Color Shampoo počas aplikácie nekvapká z vlasov a jej použitie je také ľahké, ako používanie šampónu. Farbiaci šampón jednoducho nanesiete do vlasov, necháte jeho jemné čaro pôsobiť 20 minút, opláchnete a napokon si vychutnáte fantasticky prirodzený vzhľad vašich vlasov  plný žiarivého lesku. Nová Palette Color Shampoo dodá vlasom aj podmanivú vôňu, ktorá je pestrou zmesou symbolov leta – ovocia, kvetov a sladkej vanilky so santalovým drevom. 

Nový, moderný dizajn Palette Color Shampoo odráža novú jemnú receptúru farbiaceho krému, vrátane prirodzene vyzerajúcich modeliek, ktoré zosobňujú čisté a prirodzené odtiene nového radu Palette, pre dokonale lesklé a zdravo vyzerajúce vlasy.

Nový vylepšený rad Palette Color Shampoo je v obchodoch dostupný od júla v týchto 19 prirodzene vyzerajúcich odtieňoch – pre najlepšiu voľbu farby, ktorá je absolútne šetrná k Vašim vlasom:

Ø  320 Zosvetľovač

Ø  310 Strieborný

Ø  321 Stredneplavý

Ø  308 Zlatoplavý

Ø  317 Orechovoplavý

Ø  255 Nugátovohnedý

Ø  231 Svetlohnedý

Ø  221 Strednehnedý

Ø  318 Intenzívny červený

Ø  217 Mahagónový

Ø  333 Tmavočervený

Ø  414 Červenohnedý

Ø  236 Gaštanový

Ø  244 Čokoládovohnedý

Ø  341 Tmavočokoládový

Ø  301 Bordó

Ø  339 Modročierny

Ø  113 Čierny©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.