Neprehliadnuteľný pohľad vďaka rozžiarujúcej starostlivosti od AVONu
Autor(ka) : eva
Dátum a čas : 28.12.2009 00:00
Kategória : Móda
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Dôkladná starostlivosť o pokožku očného okolia je pre ženy 35+ nevyhnutnosťou. AVON prichádza s profesionálnou rozžiarujúcou starostlivosťou ANEW Reversalist, ktorá vďaka špeciálnej technológii vyrovnáva drobné vrásky a rozžiari pokožku očného okolia. Je špeciálne určená na elimináciu prvých miernych príznakov starnutia.

Dôkladná starostlivosť o pokožku očného okolia je pre ženy 35+   nevyhnutnosťou. AVON prichádza s profesionálnou rozžiarujúcou starostlivosťou ANEW Reversalist, ktorá vďaka špeciálnej technológii vyrovnáva drobné vrásky a rozžiari pokožku očného okolia. Je špeciálne určená na elimináciu prvých miernych príznakov starnutia.

 

Rozžiarujúca starostlivosť o očné okolie Reversalist

 

Objem korekčného krému: 15 ml

Objem rozžiarujúceho elixíru: 2,5 g

 

Produkty rozžiarujúcej starostlivosti o očné okolie Reversalist sú výnimočné svojim zložením a okamžitým účinkom. Pri ich vývoji bola použitá technológia Activinol Eye, ktorá je zameraná na elimináciu miernych príznakov starnutia. Krásne, štýlové a mimoriadne praktické balenie 2 v 1. Rozžiarujúci elixír a korekčný krém poskytujú komplexnú starostlivosť, preto sa v ponuke nachádzajú spoločne.

 

Pri jeho pravidelnom používaní až 84% žien*** zaznamenalo výrazne sviežejší a mladistvejší vzhľad pleti očného okolia. V priebehu 4 týždňov výrazne eliminujú viditeľnosť vrások okolo očí* a tmavých kruhov pod očami**.  Rozžiarujúca starostlivosť o očné okolie Revarsalist  tak dopĺňa radu  ANEW Reversalist, ktorá už obsahuje  intenzívny nočný omladzujúci krém Reversalist a intenzívne omladzujúce pleťové sérum Reversalist.

 

 

Korekčný krém pravidelným používaním viditeľne eliminuje výskyt tmavých kruhov pod očami, jemných línií a vrások. Nanášajte ho každé ráno a večer na očné viečka a očné okolie.

 

Rozžiarujúci elixír s ľahkým zložením okamžite rozžiari pleť očného okolia. Ľahko a rýchlo sa vstrebáva a jeho účinok je okamžitý*. Jeho účinok maximalizujete, ak si ho budete nanášať na pleť pod očami každé ráno na korekčný krém.

 

 

* založené na výsledkoch 4-týždňovej spotrebiteľskej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 152 žien

** založené na výsledkoch 8-týždňovej klinickej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 34 žien

*** založené na názoroch žien, ktoré sa zúčastnili spotrebiteľskej štúdie

 

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.