Mária Čírová pomáha v Kambodži
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 17.1.2011 00:00
Kategória : Zdravie
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Už štvrtý deň je známa slovenská speváčka na cestách naprieč Kambodžou v rámci projektu Pampers Unicef, ktorého sa stala ambasádorkou. Svojou prítomnosťou v krajine chce Mária upozorniť na problém tetanu rodičiek a novorodencov, ktorému môžeme pomôcť aj my na Slovensku kúpou plienok či zaslaním virtuálneho bozku.

Už štvrtý deň je známa slovenská speváčka na cestách naprieč Kambodžou v rámci projektu Pampers Unicef, ktorého sa stala ambasádorkou. Svojou prítomnosťou v krajine chce Mária upozorniť na problém tetanu rodičiek a novorodencov, ktorému môžeme pomôcť aj my na Slovensku kúpou plienok či zaslaním virtuálneho bozku.

 

 V rámci svojho pobytu navštívila Majka spolu s tímom hlavné mesto Kambodže Phnom Penh, zvítala sa s miestnymi obyvateľmi v provincii Prey Veng či navštívila deti a rodičky v miestnom Antaso Health Centre. „Videla som rutinné očkovania proti detským chorobám a sama som aj očkovala. Ako matka mám na všetko reálnejší pohľad a som rada, že mám možnosť vidieť situáciu priamo v teréne. Aj napriek tomu, že som tu len krátky čas, presvedčila som sa, že aj 5 eur je veľká pomoc. A vďaka tomuto projektu môžeme pomôcť vakcínami proti tetanu rodičiek aj novorodencov a eliminovať toto ochorenie v najväčšej možnej miere. Aj ja prispievam jednou vakcínou pre choré dieťa v rozvojovej krajine každým balením plienok, ktoré kupujem od Hugovho narodenia,“ prezrádza Mária, ktorá sa už zajtra vráti na Slovensko po piatich dňoch pobytu v Kambodži.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.