SantAqua, voda plná života
Autor(ka) : eva
Dátum a čas : 28.6.2011 13:34
Kategória : Zdravie
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Čím by sme boli bez vody? Krištáľovo priezračná a čistá voda je čarovným darom z hlbín Santovskej pahorkatiny. Vďaka vyváženým hodnotám minerálov prináša zdravie, vitalitu a životnú silu - SantAqua.

 

Čím by sme boli bez vody? Krištáľovo priezračná a čistá voda je čarovným darom z hlbín Santovskej pahorkatiny. Vďaka vyváženým hodnotám minerálov prináša zdravie, vitalitu a životnú silu - SantAqua.

 

„Milujem vodu a zbožňujem plávanie, možno práve preto, že som sa narodila v horúcom znamení barana, ktoré občas potrebuje schladiť.“ hovorí položartom Mirka Partlová, tvár značky SantAqua a dodáva: „...pri mojom povolaní je pitný režim dôležitý najmä počas predstavení a to nielen v teplých mesiacoch. Aj napriek tomu, že v divadlách je klimatizácia, vždy je horúco... Muzikálový herec je na javisku v neustálom pohybe, tancujúc a spievajúc súčasne. Počas jedného predstavenia som schopná vypiť 1,5 litra vody. Minimálne! Pitný režim skutočne dodržiavam.“

 

SantAqua je optimálna na každodennú konzumáciu pre celú rodinu a pre všetky typy redukčných diét. Skrátka správna voľba pre aktívny životný štýl. Má skvelé pH 7,4.

 

 

Leto, čas štíhlej línie

 

Pramenitá voda SantAqua je vhodná pri diéte s nízkym obsahom sodíka, obsahuje železo. Voda je upravovaná povolenou oxidačnou technológiou vzduchom obohateným o ozón. Celková mineralizácia predstavuje 709,0 mg/l.

 

„Aj keď sa zdá, že keď strávime tak veľa času vo vode, piť nepotrebujeme, vody sa nám i tak žiada dosť - pri tréningoch, na vystúpeniach, a hlavne počas súťaží. Ak športujete, jednoducho potrebujete dodržiavať pitný režim. Pramenitá voda je tak dobrou voľbou. Žiadne prísady, len čistá voda.“ Konštatuje akvabela a majsterka sveta Lívia Allárová.

 

 

Zdroj pramenitej vody

 

„Pramenitá voda SantAqua pochádza z nového vrtu SHG-1 v obci Santovka, ktorá je už stáročia známa svojou minerálnou, pramenitou a termálnou vodou. Ich dlhodobá a permanentná prítomnosť v obci, no najmä spôsoby ich využívania, sa nielen hlboko vryli do minulosti obce, ale sú výrazné i v živote jej súčasných obyvateľov a návštevníkov,“ vysvetľuje Tomáš Moravčík, spolumajiteľ a konateľ spoločnosti Aqua Mineral.

 

 

Obec sa nachádza v pásme artézskych pozitívnych vôd. Najmä v jej južnej časti sú podzemné bazény kvalitných minerálnych vôd. Pramene sa vyskytujú na priečnom zlome zemskej kôry, ktorý vedie údolím potoka Búr.

 

 

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.