Chuť na niečo malé spoľahlivo zaženiete s ľahkou slanou desiatou TUC Originál 21g a TUC Cheese 21g
Autor(ka) : Gabika
Dátum a čas : 22.7.2011 18:02
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Značka obľúbených krekrov TUC má dobrú správu pre všetkých, ktorí si nepotrpia na sladkosti, ale napriek tomu občas dostanú chuť na nejakú dobrotu. Pokiaľ vás v takej chvíli vaša chuť neomylne vedie do niektorého z fastfoodov alebo k regálu so slanými čipsami, dávajte pozor. Vďaka skvelým novinkám TUC Original 21 g a TUC Cheese 21 g s lahodnou chuťou syra sa nebudete trápiť výčitkami. Ako už názov sám napovedá, ide o menšiu verziu obľúbených krekrov TUC. Dozlatista opečené krekry v praktickom balení sa hravo zmestia do vášho vrecka alebo kabelky a zaženú malý hlad alebo len chuť na niečo malé – slané.

Značka obľúbených krekrov TUC má dobrú správu pre všetkých, ktorí si nepotrpia na sladkosti, ale napriek tomu občas dostanú chuť na nejakú dobrotu. Pokiaľ vás v takej chvíli vaša chuť neomylne vedie do niektorého z fastfoodov alebo k regálu so slanými čipsami, dávajte pozor. Vďaka skvelým novinkám TUC Original 21 g a TUC Cheese 21 g s lahodnou chuťou syra sa nebudete trápiť výčitkami. Ako už názov sám napovedá, ide o menšiu verziu obľúbených krekrov TUC. Dozlatista opečené krekry v praktickom balení sa hravo zmestia do vášho vrecka alebo kabelky a zaženú malý hlad alebo len chuť na niečo malé – slané.

 

Poznáte ten pocit, keď vám žalúdok vydá signál, že do obeda alebo večere je ešte ďaleko a on by už niečo malé rozhodne privítal? Lenže nie vždy nám situácia umožňuje vyhovieť mu. Nové krekry TUC Original 21 g ocenia všetci, ktorí sa namiesto sladkostí rozhodnú pre malú slanú desiatu. V každom balení sa nachádza 6 krekrov, teda ideálne množstvo, ktoré pomôže zahnať náhly hlad. Okrem tradičnej slanej chuti sa na pultoch našich obchodov objaví aj verzia TUC Cheese 21 g s jemnou syrovou príchuťou. Tá je naopak príjemným spestrením originálnej chuti. Obidve verzie sú navyše vďaka svojmu praktickému 21 g baleniu ideálnou desiatou na cesty.

 

Za dobu svojej existencie si unikátne lahodné krekry získali srdcia naozajstných labužníkov vďaka svojej krehkosti a jemnej slanej chuti. Tá je charakteristickým znakom všetkých produktov značky TUC, ktoré za svoju vynikajúcu chuť vďačia hlavne spôsobu ich prípravy. Sú totiž dozlatista opečené v peci, vďaka čomu získavajú nielen svoj nezameniteľný vzhľad, ale predovšetkým chrumkavosť a krehkosť. Krekry TUC 21g si teraz za lákavú cenu 0,24 eur môže vychutnať naozaj každý.

 

 

TUC Original 21 g                                                   Tuc Cheese 21 g

Cena: 0,24 €                                                            Cena: 0,24 €

 

 


 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O spoločnosti Kraft Foods

 

Kraft Foods, so sídlom v meste Northfield, USA patrí medzi najväčšie svetové potravinárske veľmoci s bezkonkurenčným portfóliom značiek, ktoré ľudia milujú. Približne v 170 krajinách sveta spoločnosť hrdo prezentuje svoje výrobky ako napríklad vynikajúce sušienky, sladkosti, nápoje, syry, potravinárske produkty a potraviny každodennej spotreby. V roku 2010 mala spoločnosť Kraft Foods obrat 49,2 miliárd dolárov. Ročný obrat viac ako 1 mld. dolárov vyprodukovalo 11 už kultových značiek spoločnosti, medzi ktoré patria napríklad Cadbury, Jacobs, Kraft, LU, Maxwell House, Milka, Nabisco, Oreo, Oscar Mayer, Philadelphia a Trident. Až 40 značiek z portfólia Kraft Foods pozná a miluje svet už vyše jedného storočia. Spoločnosť Kraft Foods ako líder v oblasti inovácií, marketingu, zdravého životného štýlu a udržateľnosti, je súčasťou indexu Dow Jones Industrial Average, Standard & Poor’s 500, Dow Jones Sustainability Index a Ethibel Sustainability Index. Pre viac informácii navštívte stránky www.kraftfoodscompany.com, www.facebook.com/kraftfoodscorporate a www.kraftfoods.sk.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.