ABSOLÚTNA NOVINKA v produktovom portfóliu AVONu - AVON Baby, dokonalá starostlivosť pre vaše bábätko
Autor(ka) : Zuzana
Dátum a čas : 2.8.2012 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Žiadne slová nedokážu správne opísať pocit, ktorý prechováva každá mamička k svojmu dieťatku. Je to nesmierna láska a starostlivosť a preto je prirodzené, že chce pre neho to najlepšie. Spoločnosť AVON Cosmetics prináša úplne novú značku výrobkov AVON Baby určenú špeciálne bábätkám. Výrobky AVON Baby odporúča aj obľúbená herečka Alžbeta Stanková.

Žiadne slová nedokážu správne opísať pocit, ktorý prechováva každá mamička k svojmu dieťatku. Je to nesmierna láska a starostlivosť a preto je prirodzené, že chce pre neho to najlepšie. Spoločnosť AVON Cosmetics prináša úplne novú značku výrobkov AVON Baby určenú špeciálne bábätkám. Výrobky AVON Baby odporúča aj obľúbená herečka Alžbeta Stanková.

 

Úsmev bábätka povie oveľa viac ako množstvo slov. Spoločnosť AVON, ktorá je spoločnosťou pre ženy, chápe, že pre matku nie je nič dôležitejšie ako zdravie a pocit pohody svojho dieťatka. Všetky výrobky značky AVON Baby sú navrhnuté pod dohľadom pediatrov, obsahujú šetrné, prírodné zložky, majú jemnú vôňu a štruktúru.

 

 

AVON Baby poskytuje dôkladnú a komplexnú starostlivosť, ktorú detská pokožka potrebuje. Všetky výrobky sú:

·         pediatricky testované, hypoalergénne a bez obsahu farbív a parabénov,

·         vyvinuté špeciálne pre bábätká a vhodné pre citlivú pokožku*,

·         s obsahom aloe vera a harmančeku pre jemnú a zdravú pokožku.

 

Odborníčka Michele Duggan, riaditeľka vývoja výrobkov pre AVON a matka 2 detí, radí: „Pokožka vášho bábätka je iná ako vaša a môže byť náchylná na vysychanie. Preto je veľmi dôležité poskytnúť jej špeciálnu starostlivosť. Výrobky značky AVON Baby sú navrhnuté špeciálne pre citlivú pokožku bábätiek a sú pediatricky a dermatologicky testované pre zaručenie ich jemnosti. Ako špecialista pre vývoj výrobkov, a zároveň mama môžem značku AVON Baby odporúčať všetkým mamičkám.“

 

Výrobky AVON Baby odporúča aj obľúbená herečka, speváčka a mama Alžbeta Stanková: „Byť mamou je nádherný pocit. Je to veľká zodpovednosť. Už tu nie som sama za seba, ale celé dni a noci som tu pre moju dcéru. Keď som zistila, že AVON začal vyrábať aj kozmetiku pre bábätká, bola som nadšená. Hneď sme ju s Betynkou začali používať a musím povedať, že sú to bezkonkurenčne tie najlepšie výrobky starostlivosti o bábätko, aké sme kedy vyskúšali.“

 

Jemný šampón na vlasy pre bábätká

Šampón je určený pre umývanie jemných vláskov bez podráždenia očí.

 

Jemný šampón na telo a vlasy pre bábätká

Šampón na telo a vlasy počas kúpeľa nevysušuje jemnú detskú pokožku.

 

Upokojujúci olej pre bábätká

Olej hĺbkovo hydratuje jemnú detskú pokožku.

 

Jemné hydratačné telové mlieko pre bábätká

Telové mlieko zjemňuje a hydratuje detskú pokožku.

 

Ochranný krém proti zapareninám pre bábätká

Krém proti zapareninám chráni a ošetruje podráždenú detskú pokožku.

 

Jemné čistiace vlhčené obrúsky pre bábätká

 

*výrobky boli testované na skupine bábätiek vo veku 6 mesiacov

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.