RESERVED PREDSTAVUJE TRENDY KOLEKCIE JESEŇŇ/ZIMA
Autor(ka) : Zuzana
Dátum a čas : 19.10.2012 00:00
Kategória : Móda
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Mäkká, jemná a pritom stále výrazná i zreteľná. Presne vie čo od života chce a usiluje o sebarealizáciu. Nič nie je pre ňu nemožné. Presne takto vyzerá žena, ktorá inšpirovala kolekciu jeseň/zima 2012 od Reserved.

Mäkká, jemná a pritom stále výrazná i zreteľná. Presne vie čo od života chce a usiluje o sebarealizáciu. Nič nie je pre ňu nemožné. Presne takto vyzerá žena, ktorá inšpirovala kolekciu jeseň/zima 2012 od Reserved. Zmyselná, fascinujúca a vždy iná. Mnoho mužov by takto popisovalo ženu svojich snov a presne tieto slová charakterizujú kolekciu novej sezóny jeseň/zima 2012/13 od Reserved. V náväznosti na svetlú a éterickú kolekciu jar/leto sa rozhodli návrhári vrátiť ku koreňom pret-a-porter so ženskými siluetami, ktoré doslova vyžarujú sexuálnu príťažlivosť a zdôrazňujú ženskú postavu. Jedinečná kolekcia návrhárov Reserved bola inšpirovaná Twiggy, ktorá bola britskou módnou ikonou 60. rokov. Geometrické strihy a jednoduchý minimalistický štýl pridáva dievčenskú eleganciu.

 

ČO BUDE TRENDY V NOVEJ SEZÓNE?

Nosné farby kolekcie sú - výrazná fialová, rubínovo červená a nebezpečne smaragdovo zelená. Spolu s nadčasovou šedou prinášajú ľahkosť a eleganciu. Sexy mini suknička bude kraľovať jeseni. Nebudú chýbať nohavice s vysokým pásom. Jeseň/zima v Reserved je tiež o množstve mäkkého úpletu v stále módnej béžovej, ťavej hnedej a karamelovej. Jemné pletené šaty, dlhé nadrozmerné kardigany z hrubých tkanín tiež nesmú chýbať. Dizajnéri Reserved opäť dokazujú, že žena je ich najväčšou inšpiráciou. Tento krát je v úlohe romantického umelca a cestovateľa, ktorý vie, že krása je rovnako dôležitá ako komfort. Mäkké kožené doplnky v rôznych odtieňoch hnedej to len podčiarkujú. Po horúcom lete plnom šťavnatých farieb prichádza na rad čierna. Vracia sa však v zmyselnej a mierne gotickej verzii.

 

 
 
 


©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.