MRAZNIČKA SA HODÍ AJ V ZIME – OBDOBIE ZABÍJAČIEK JE V PLNOM PRÚDE
Autor(ka) : Peter
Dátum a čas : 15.12.2012 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Príchod zimy v mnohých slovenských domácnostiach sprevádzajú tradičné zabíjačky a zásobovanie sa mäsom na dlhé zimné mesiace. Pokiaľ si chcete čerstvé jaternice či tlačenku dopriať nielen v deň zabíjačky, ale aj neskôr, ideálnym riešením je kvalitná mraznička. Celý rad kvalitných spotrebičov, ktoré potraviny dokážu rýchlo zmraziť a uskladniť v ideálnych podmienkach s nízkou spotrebou energie, ponúka značka Whirlpool, svetová jednotka vo výrobe a predaji domácich spotrebičov.

Príchod zimy v mnohých slovenských domácnostiach sprevádzajú tradičné zabíjačky a zásobovanie sa mäsom na dlhé zimné mesiace. Pokiaľ si chcete čerstvé jaternice či tlačenku dopriať nielen v deň zabíjačky, ale aj neskôr, ideálnym riešením je kvalitná mraznička. Celý rad kvalitných spotrebičov, ktoré potraviny dokážu rýchlo zmraziť a uskladniť v ideálnych podmienkach s nízkou spotrebou energie, ponúka značka Whirlpool, svetová jednotka vo výrobe a predaji domácich spotrebičov.

Zabíjačka bola a v mnohých slovenských domácnostiach aj stále je dôležitou udalosťou jesenných mesiacov. Je zdrojom množstva kvalitných mäsových výrobkov z domácej produkcie, od jaterníc cez tlačenku až po kvalitnú bravčovú masť. Tradične sa zabíjačka plánovala na chladnú časť roka, keďže jej produkty sú chúlostivé na teplotu a náročné na trvanlivosť. V minulosti, keď chladničku či mrazničku nevlastnili ani tí najbohatší hospodári, to ináč ani nešlo. Mäso sa konzervovalo ukladaním do soli v drevených nádobách, ďalším rozšíreným spôsobom konzervácie bolo údenie. Mnohé statky mali na uskladňovanie mäsa špeciálne jamy či studne, v ktorých bola teplota dostatočne nízka na to, aby sa zabránilo rozmnožovaniu baktérií. Našťastie, v súčasnosti máme k dispozícii širokú ponuku mrazničiek pre dlhodobé a bezpečné uskladnenie potravín, nielen mäsa.

Inteligentná senzorová technológia, ktorou sú mrazničky Whirlpool vybavené, automaticky zvýši výkon mrazenia pre dosiahnutie ideálnej teploty, zachováva maximálnu kvalitu potravín a ušetrí až 30% energie. Kedykoľvek zákazník doplní do mrazničky nové potraviny, technológia automaticky spustí režim rýchleho zmrazovania, čím potraviny zakonzervuje až o takmer tretinu rýchlejšie ako mrazničky bez tejto technológie.

Hlavnou prednosťou voľne stojacej mrazničky Whirlpool WHM 25112 v bielom prevedení s celkovým objemom 225 litrov je nízka spotreba energie. Model patrí do triedy A++, ktorá zaručuje o 40% nižšiu spotrebu než modely v triede A. Ročne tak na prevádzku potrebujú 194 kWh elektriny. Mrazničku je možné zamknúť, jednoduchú manipuláciu zabezpečujú praktické kolieska.

Truhlicová mraznička WHE 25352 F s technológiou 6. Zmysel™ má celkový objem až 255 litrov a je zaradená do energetickej triedy A++. Je vybavená špeciálnou technológiou Stop frost. Vznikajúca námraza sa automaticky zhromažďuje v špeciálnej odnímateľnej nádržke, ktorá je umiestnená na dverách mrazničky. Tú stačí raz za dva mesiace vymyť pod tečúcou vodou. Vďaka tomuto systému sa tvorba námrazy zníži až o 50%. Vnútorné usporiadanie je riešené dvoma košmi pre jednoduché a prehľadné uloženie potravín. Mraznička má elektronické ovládanie, zámok, kolieska pre jednoduchú manipuláciu a tiež vnútorné osvetlenie. V prípade výpadku elektriny dokáže mraznička uchovať potraviny v zmrazenom stave až 45 hodín.

Skriňová mraznička WVE 16402 W v energetickej triede A++ ponúka veľký vnútorný priestor, ktorý je rozdelený do dvoch štandardných zásuviek, dvoch zásuviek MAX SPACE a dvoch políc s výklopnými dvierkami. Spolu s chladničkou WME16402 W tvorí dokonalú kombináciu, ktorá sa vynikajúco hodí do každej modernej kuchyne.

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.