Šikovné šoférky majú JEFTA Service24
Autor(ka) : Zuzana
Dátum a čas : 12.1.2013 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Dámy, ruku na srdce - vymieňať koleso na aute či pozerať pod kapotu a lúštiť, prečo vás „váš tátoš“ odmieta ďalej voziť, nie je práve príjemným zážitkom. Častokrát nám chýba prax, sila alebo priateľ, ktorý má práve čas prísť za nami niekoľko kilometrov a priniesť chýbajúce palivo či opraviť defekt. Šikovné šoférky to riešia inak – majú asistenčné služby JEFTA Service24. Vyškolený dispečing a profesionáli z JEFTA Service24 sa v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu postarajú v kolíznej situácii o vás, posádku v aute a vozidlo, a to všetko bez doplácania.

Dámy, ruku na srdce - vymieňať koleso na aute či pozerať pod kapotu a lúštiť, prečo vás „váš tátoš“ odmieta ďalej voziť, nie je práve príjemným zážitkom. Častokrát nám chýba prax, sila alebo priateľ, ktorý má práve čas prísť za nami niekoľko kilometrov a priniesť chýbajúce palivo či opraviť defekt. Šikovné šoférky to riešia inak – majú asistenčné služby JEFTA Service24. Vyškolený dispečing a profesionáli z JEFTA Service24 sa v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu postarajú v kolíznej situácii o vás, posádku v aute a vozidlo, a to všetko bez doplácania.

 

Riešenie krízovej situácie na ceste

Hovorí sa, že ženy potrebujú istotu v každom smere. V prípade nepríjemných situácií na ceste – defekt, chýbajúce palivo či havária, sa môžete spoľahnúť na neobmedzené a komplexné asistenčné služby JEFTA Service24. Profesionáli vyriešia problémovú situáciu za vás v priebehu niekoľkých minút - odvezú vás napríklad do práce, vaše deti do školy a auto do servisu.

 

JEFTA Service24 Slovensko – pre dámy, ktoré jazdia po cestách Slovenska. Dovolenka, výlet s rodinou, ale aj každodenná cesta do práce či vozenie detí do školy, stále máte istotu komplexných asistenčných služieb a pomoci.

 

JEFTA Service24 Európa – balíček ocenia manažérky a cestovateľky, ktoré brázdia nielen slovenské cesty, ale aj vozovky Európy. Non-stop pomoc na cestách, kdekoľvek sa práve nachádzate.   

 

JEFTA Service24 Rýchlovka – vhodné na pobyty 1 – 4 dni s rodinou, ale aj nákupy s kamarátkami v Rakúsku či wellness v Maďarsku. Produkt sa vzťahuje na Slovensko a vybrané krajiny Európy.

 

Objednaním produktov JEFTA Service24 sa automaticky stávate členkami Klubu JEFTA Service24. Získate tak množstvo výhod a zliav v oblasti auto-moto. Informácie o všetkých produktoch a Klube JEFTA Service24 nájdete na jefta.sk©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.