Samsung na CES 2013 predstavil prvý zakrivený OLED televízor na svete
Autor(ka) : Peter
Dátum a čas : 16.1.2013 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Na medzinárodnom veľtrhu spotrebnej elektroniky (CES 2013) Samsung Electronics Co., Ltd. predstavil OLED TV so zakrivenou obrazovkou a prelomil tak ďalšiu hranicu inovácií v domácej zábave.

Zakrivený OLED televízor spoločnosti Samsung prináša skutočne pohlcujúci zážitok vytvorením panoramatického efektu.

 

Na medzinárodnom veľtrhu spotrebnej elektroniky (CES 2013) Samsung Electronics Co., Ltd. predstavil OLED TV so zakrivenou obrazovkou a prelomil tak ďalšiu hranicu inovácií v domácej zábave.

 

Obrazovka tohto OLED televízora je zľahka zakrivená, čím dáva zobrazovanému obsahu hĺbku pre ešte živší zážitok zo sledovania.

 

Spotrebitelia si navyše so zakrivenou OLED TV užijú pohlcujúci panoramatický efekt, ktorý momentálne na tradičných plochých televíznych obrazovkách nie je možný. Pri sledovaní špecifického obsahu, ako napríklad rozsiahlej krajiny alebo scény z prírody, vytvára zakrivená obrazovka efekt, ako by bol používateľ obrazom obklopený.

 

Využitím svojich odborných znalostí z oblasti zobrazovacej technológie sa spoločnosti Samsung podarilo optimalizovať kvalitu obrazu. Pre ľudské oko je sledovanie obsahu na zakrivenej OLED TV veľmi príjemné, pretože obrazovka je zakrivená tak, že vzdialenosť medzi divákom a televíznou obrazovkou je rovnaká skoro zo všetkých uhlov.

 

„Samsung je zameraný na vývoj inovatívnych televíznych riešení, ďaleko za hranicami toho, čo si spotrebitelia kedy dokázali predstaviť, alebo čo by očakávali. V našej tradícii vývoja inovácií televízorov Samsung budeme pokračovať a aj naďalej budeme prinášať nové televízne technológie, ktoré pomôžu obohatiť životy používateľov,“ povedal HS Kim, výkonný viceprezident divízie Visual Display Business spoločnosti Samsung Electronics.

 

Všetky detaily, videá a obrázky produktov sú dostupné na: www.samsungces.com, m.samsungces.com alebo tiež na http://youtube.com/SamsungTomorrow.

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.