Užite si maximálne potešenie s limitovanou edíciou Snickers
Autor(ka) : Zuzana
Dátum a čas : 29.1.2013 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Značka čokoládových tyčiniek Snickers prichádza hneď začiatkom roka s limitovanou edíciou Snickers Maximum. Čokoládová tyčinka v žlto-hnedom balení ponúka fanúšikom maximum arašidov a karamelu, tentokrát bez obsahu nugátu.

Značka čokoládových tyčiniek Snickers prichádza hneď začiatkom roka s  limitovanou edíciou Snickers Maximum. Čokoládová tyčinka v žlto-hnedom balení ponúka fanúšikom maximum arašidov a karamelu, tentokrát bez obsahu nugátu.

 

Limitovaná novinka a zároveň novoročné prekvapenie značky Snickers prichádza na trh už v priebehu januára. Stala sa ňou čokoládová tyčinka Snickers Maximum, ktorá je maximálne naplnená veľkou dávkou orieškov a lahodného karamelu. Navyše v nej nenájdete nugát, ktorý je u ostatných tyčiniek Snickers pravidelnou prísadou.

 

„V novom roku prichádzame hneď na začiatku januára s lahodnou tyčinkou Snickers Maximum, ktorá nadchne nejedného fanúšika. Stavili sme na obľúbenú kombináciu orieškov a karamelu a do tejto limitovanej novinky sme pridali ešte väčšie množstvo týchto pochúťok. Intenzívnu chuť si tak budú môcť priaznivci čokoládových tyčiniek maximálne vychutnať,“ hovorí k novinke Natália Vybíralová, Group brand manažérka značky Snickers.

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.