Nechajte sa pozvať na valentínsku kávičku od Expert Elektro
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 13.2.2013 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Blíži sa deň sv. Valentína, najromantickejší sviatok roka, ktorý skúša pozornosť mužov (ale aj žien) voči svojim polovičkám. Mnohí muži každoročne hľadajú, okrem tradičnej kytice, aj tip na zaujímavý a praktický darček pre manželku či priateľku. Aby ste mohli v pokoji popremýšľať nad ideálnou pozornosťou, Expert Elektro vás 14. februára pozýva na valentínsku kávičku v príjemnej atmosfére svojich predajní. Experti zo siete Expert Elektro pre vás zároveň pripravili aj niekoľko tipov na trendy a praktický darček, ktorým zaručene potešíte svoju polovičku.

Blíži sa deň sv. Valentína, najromantickejší sviatok roka, ktorý skúša pozornosť mužov (ale aj žien) voči svojim polovičkám. Mnohí muži každoročne hľadajú, okrem tradičnej kytice, aj tip na zaujímavý a praktický darček pre manželku či priateľku. Aby ste mohli v pokoji popremýšľať nad ideálnou pozornosťou, Expert Elektro vás 14. februára pozýva na valentínsku kávičku v príjemnej atmosfére svojich predajní. Experti zo siete  Expert Elektro pre vás zároveň pripravili aj  niekoľko tipov na trendy a praktický darček, ktorým zaručene potešíte svoju polovičku.   

„Ku dňu sv. Valentína sme pripravili pre našich zákazníkov malú pozornosť – výbornú „expert“ kávičku priamo v príjemnom prostredí našich elektropredajní. Popri nákupoch sa tak budú môcť zrelaxovať a ochutnať čerstvú kávu zo strojov DeLonghi. Práve tie môžu na Valentína darovať svojej polovičke  za vynikajúcu cenu. Okrem toho u nás zákazníci nájdu množstvo ďalších tipov na skvelé a cenovo dostupné darčeky. Návštevníci našich elektropredajní určite ocenia aj expertne vyškolený personál, ktorý im pri výbere ochotne poradí,“ hovorí Miroslav Šaškievič, manažér maloobchodu siete Expert Elektro.

 

Nechajte sa pozvať na kávičku od Expert Elektro a zároveň využite výhodnú cenu kávovarov DeLonghi, do ktorých sa zaľúbite. Akcia trvá od 14. do 16. februára. Viac informácií nájdete aj na  www.facebook.com/expert.sk alebo na www.expert.sk. Ak hľadáte inšpiráciu alebo váhate, čím by ste svoju polovičku potešili, pripravili sme pre vás niekoľko tipov na darčeky z kategórie elektrospotrebičov.

Vlasová žehlička

Počuli ste o nej, no nie ste si istý, či ju vaša polovička využije? Ubezpečujeme vás, že ju dnes používa množstvo moderných žien. Skúste nazrieť do vašej kúpeľne. Ak sa tam aj žehlička na vlasy nachádza, kúpou nového a modernejšieho modelu určite vyhráte. Pred kúpou sa však určite poraďte s expertom. Existujú totiž rôzne druhy v rôznych cenových kategóriách.

MP3 prehrávač

Hoci dnes takmer každý mobilný telefón zvláda prehrávať MP3 súbory, samotný prehrávač má aj teraz svoje nespochybniteľné výhody. Ak vy alebo váš partner chodíte behávať, cvičiť, bicyklovať alebo inak športovať, určite oceníte jeho kompaktné rozmery, nízku hmotnosť, výborné funkcie a dlhú výdrž. Preto je ideálnym darčekom pre vášho aktívneho partnera, resp. partnerku. 

Malý kuchynský kávovar

Patrí vaša polovička k milovníkom kávy a ráno neopustí domácnosť bez toho, aby ste si spolu vychutnali šálku? Potešte svoju manželku či priateľku (a aj seba) novým imidžovým kávovarom. Ak na prípravu kávy nemáte čas, skúste sa rozhliadnuť po kompaktných kávovaroch na kapsule. Veď to poznáte, stačí len vložiť malú kapsulu s náplňou, stlačiť tlačidlo a bez zbytočného čakania vám pripraví rôzne druhy káv, ale aj čajov či horúcu čokoládu.

 

Slúchadlá

Slúchadlá sa rýchlo opotrebujú, preto ide o vítaný darček pre každého milovníka hudby. Dnes nájdete na trhu široký výber od tých najlacnejších, cez imidžové a dizajnové vychytávky až po profesionálne s nadštandardnou zárukou. Preto ak viete, aké slúchadlá preferuje vaša polovička, kúpte jej nové a kvalitnejšie.

Štýlový USB kľúč

USB kľúčov nie je nikdy dosť a tie štýlové a nápadité vždy potešia. V Expert Elektro nájdete široký výber, od tradičných cez naozaj kreatívne a zábavné až po luxusné, napríklad v tvare zvieratiek či známych postavičiek z animovaných rozprávok alebo USB kľúč v zlatom 24-karátovom prevedení. Skúste potešiť vašu polovičku práve takýmto milým darčekom a odmena vás istotne neminie.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.