Prekvapte kúpačov veľkonočnými novinkami ORION
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 20.2.2013 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Veľkú noc sprevádza rad tradičných slovenských zvykov spojených s vítaním jari: maľovanie vajíčok, pečenie baránka, pletenie korbáča a samozrejme veľkonočná oblievačka. Ak hľadáte inšpiráciu, ako odmeniť a potešiť všetkých kúpačov, nechajte sa zlákať veľkonočnými produktmi od spoločnosti ORION. Tradičný výrobca čokolády si pre vás pripravil hneď 3 sladké novinky pre malých aj veľkých, ktorými premeníte Veľkonočné sviatky na nezabudnuteľnú udalosť.

Veľkú noc sprevádza rad tradičných slovenských zvykov spojených s vítaním jari: maľovanie vajíčok, pečenie baránka, pletenie korbáča a samozrejme veľkonočná oblievačka. Ak hľadáte inšpiráciu, ako odmeniť a potešiť všetkých kúpačov, nechajte sa zlákať veľkonočnými produktmi od spoločnosti ORION. Tradičný výrobca čokolády si pre vás pripravil hneď 3 sladké novinky pre malých aj veľkých, ktorými premeníte Veľkonočné sviatky na nezabudnuteľnú udalosť.

 

ORION Pralinky Slivovica

Dospelákom, ktorí majú radi pralinky, pripravil ORION novinku Pralinky Slivovica. Balenie ukrýva 20 obľúbených praliniek ORION tentoraz so slivovicovou náplňou s 2,6 % alkoholu.  Oteckovia malých kúpačov uvítajú, že ste na nich nezabudli a špeciálnej nádielke sa určite veľmi potešia.

 

ORION Veľkonočné kraslice

Ozdobené vajíčka zohrávajú dôležitú úlohu vo veľkonočnej nádielke pre malých aj veľkých šibačov a kúpačov. Hlavne tých menších potešia nové čokoládové kraslice v štyroch veselých jarných farbách. Sú vyrobené z tej pravej čokolády ORION a ich obal zdobia tradičné slovenské motívy. Vynímať sa preto budú aj vo veľkonočnom košíku ako neodmysliteľná  dekorácia vašej domácnosti práve počas týchto sviatkov.

 

ORION Veľkonočné zvieratká

Na jar sa príroda prebúdza po dlhom zimnom spánku a s teplým počasím prichádzajú na svet aj mnohé mláďatká. Kuriatko, baránok, kačička a zajačik prepožičali svoju tvár čokoláde ORION a ich čokoládové figúrky budú počas Veľkej noci robiť radosť hlavne deťom. Duté figúrky zvieratiek z čokolády ORION sú nielen vynikajúcou sladkou odmenou pre malých návštevníkov, ale zároveň aj milá súčasť veľkonočnej výzdoby.

 

 

 

 

 

 

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.