Vyfarbite kúpačom nadchádzajúce sviatky v dúhových farbách Skittles.
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 4.3.2013 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Značka dúhových cukríkov Skittles pripravila pre svojich fanúšikov veľkonočné prekvapenie. Zábavné balenie Skittles vo sviatočnom štýle s veselým zajkom na obale poteší a pobaví. Ovocné žuvacie cukríky Skittles vo veľkonočnom balení sú k dispozícii v troch príchutiach - Fruits, Wild Berry a Crazy Sours. Každé balenie ukrýva 6 samostatných balíčkov danej príchute. Jedným balením tak budete môcť odmeniť hneď 6 kúpačov naraz.

Značka dúhových cukríkov Skittles pripravila pre svojich fanúšikov veľkonočné prekvapenie. Zábavné balenie Skittles vo sviatočnom štýle s veselým zajkom na obale poteší a pobaví. Ovocné žuvacie cukríky Skittles vo veľkonočnom balení sú  k dispozícii v troch príchutiach - Fruits, Wild Berry a  Crazy Sours.  Každé balenie ukrýva 6 samostatných balíčkov danej príchute. Jedným balením tak budete môcť odmeniť hneď 6 kúpačov naraz.

Ak chcete tento rok kúpačov získať na svoju stranu a vyhnúť sa tak poriadnej oblievačke, siahnite po výslužke, ktorá určite zaberie. Značka Skittles práve pre vás pripravila veľkonočný multipack mimoriadne obľúbených cukríkov. Tak ako sa na Skittles patrí, je farebné, správne bláznivé a hlavne plné chutných cukríkov. Získate si nimi kúpačov všetkých vekových kategórií.

Červené balenie Skittles Fruits ponúka výnimočnú kombináciu piatich príchutí šťavnatých cukríkov - citrón, pomaranč, čierna ríbezľa, jahoda a limetka.

Variácia príchute ovocia a lesných plodov na vás čaká v balení Skittles Wild Berry. Sú šťavnatým mixom čučoriedky, maliny, višne, jahody s kiwi a černice s jablkom. K dispozícii sú vo fialovom obale.

Extra kyslé Skittles Crazy Sours sú v zelenom obale, v ktorom nájdete príchute ananásu, mandarínky, višne, maliny a jablka.

 

Každý cukrík Skittles má mäkký žuvací stred obalený chrumkavou polevou. Výhodou Skittles cukríkov je, že sa nikdy nelepia a ani sa neroztápajú v dlani.

Veselé farebné obaly určite v žiadnom obchode neprehliadnete. Veľkonočné balenia cukríkov Skittles sú k dispozícii v 108 g balení a obsahujú 6 samostatných vrecúšok (18 g)

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.