Tetovanie z Doby ľadovej
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 7.6.2013 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Deti sa rady hrajú, zabávajú a napodobňujú svet dospelých. Niet preto divu, že ich zaujme aj módne tetovanie. Doprajte im ho! Atraktívne tetovačky s obľúbenými motívmi detského filmového trháku Doba ľadová sú teraz súčasťou celej detskej série zdravších alternatív sladkostí od spoločnosti RACIO. Toto tetovanie je bezbolestné, deti sa pri zbieraní sady 12-tich obrázkov zabavia a ešte si aj pochutnajú.

Deti sa rady hrajú, zabávajú a napodobňujú svet dospelých. Niet preto divu, že ich zaujme aj módne tetovanie. Doprajte im ho! Atraktívne tetovačky s obľúbenými motívmi detského filmového trháku Doba ľadová sú teraz súčasťou celej detskej série zdravších alternatív sladkostí od spoločnosti RACIO. Toto tetovanie je bezbolestné, deti sa pri zbieraní sady 12-tich obrázkov zabavia a ešte si aj pochutnajú.

Máte doma malého maškrtníka, ktorý neodolal volaniu dobrodružstva svojich obľúbených hrdinov z Doby ľadovej a túži po všetkom, na čom sa objavia? Potom sa už vo vašom nákupnom košíku určite objavujú chrumkavé dobroty od spoločnosti RACIO. Potešia nielen očká, ale aj maškrtné jazýčky a brušká vašich ratolestí. Neobsahujú totiž žiadne konzervačné látky, sú ľahko stráviteľné a navyše aj prakticky zabalené, takže si ich môžu vziať kdekoľvek so sebou. V každom balení Pirates a Medvedíkov teraz nájdu jednu zo série 12-tich tetovaní s populárnymi hrdinami z Doby ľadovej. Tie potom môžu zbierať, vymieňať si ich a samozrejme aj odtláčať na kožu a počas teplých letných dní si takto ozdobiť ruky, ramená alebo nohy ako tí veľkí potetovaní „dospeláci“. Na chrumkavých RACIO dobrotách si tak skvelo zamaškrtia a zároveň si s nimi užijú aj veľa zábavy!

Ryžové medvedíky RACIO s mliečno-kakaovou polevou alebo polevou s jahodovou príchuťou dodajú malým dobrodruhom potrebnú energiu na prekonávanie a zdolávanie každodenných výziev. Navyše, každý medvedík je starostlivo zabalený, čím si uchováva všetky svoje výživové hodnoty a zdraviu prospešné látky. Veľkým plusom je aj ich prirodzená bezlepkovosť, takže si na nich môžu pochutnať aj malí celiatici.  

Počas dlhých námorných plavieb by mal každý správny pirát dbať na zdravie – svoje aj celej posádky. Ryžové minichlebíčky v tvare kostičiek by preto nemali chýbať na palube žiadnej pirátskej lode. Predtým, než váš kapitán vypláva do šíreho sveta, sa presvedčte, že má vo svojej „pokladnici“ ukrytý poklad – Pirates s bielou polevou s jogurtovou príchuťou RACIO. Určite sa o ne rád podelí aj s ostatnými členmi posádky.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.