Očakávaný zber módnej úrody sa už začal...
Autor(ka) : eva
Dátum a čas : 19.9.2013 00:00
Kategória : Móda
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

...a s ním prichádza aj nový F&F Magazín jeseň-zima 2013. Okrem aktuálnych trendov a štýlových predpovedí ponúka aj niekoľko inšpiratívnych stylingov, užitočných tipov a originálnych kombinácií pre každý šatník. Jednoducho ideálne dopĺňa bohatú a pestrú ponuku kolekcií F&F. A navyše je tu možnosť získať skvelé kúsky od F&F v hodnote 200,-€ pre vytvorenie dokonalej jesennej garderóby podľa vlastných predstáv. Stačí sa registrovať a hlasovať na www.ffmoda.com/magazine.

...a s ním prichádza aj nový F&F Magazín jeseň-zima 2013. Okrem aktuálnych trendov a štýlových predpovedí ponúka aj niekoľko inšpiratívnych stylingov, užitočných tipov a originálnych kombinácií pre každý šatník. Jednoducho ideálne dopĺňa bohatú a pestrú ponuku kolekcií F&F. A navyše je tu možnosť získať skvelé kúsky od F&F v hodnote 200,-€ pre vytvorenie dokonalej jesennej garderóby podľa vlastných predstáv. Stačí sa registrovať a hlasovať na www.ffmoda.com/magazine.

 

Magazín prináša atraktívny pohľad do zákulisia módnych prehliadok a fotení plus trendy na každú príležitosť. Štylistka z Londýna poradí, ako zaradiť motorkársku bundu do bežného outfitu a známe tváre z Hollywoodu prehovoria o najnovších denimových trendoch. Pánsky štýl opäť predstaví svetoznámy “krásavec” a hviezda kampane F&F Jon Kortajarena.

 

Všetky uvedené trendové vychytávky - od nádychu punku, cez mestskú eleganciu až po klasické ženské línie – z predvádzacieho móla v Londýnskom Somerset House a ešte oveľa viac nájdete aktuálne v predajniach F&F. Najjednoduchšie je kombinovať ich s oblečením svojho šatníka a vytvoriť si tak jedinečný štýl. Nezmeškajte príležitosť a užite si jesennú úrodu módy v trendových kúskoch od F&F.

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.