Milovanie - Andrea Coddington
Autor(ka) : Eva
Dátum a čas : 30.10.2013 00:00
Kategória : Knihy
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Andrea Coddington vám predstavuje jej najnovšiu knihu Milovanie, ktorá je voľným pokračovaním minuločného bestselleru Predohra.

Andrea Coddington vám predstavuje jej najnovšiu knihu Milovanie, ktorá je voľným pokračovaním minuločného bestselleru Predohra.

Román Milovanie je zmesou vášne, lásky, vysnívaného života na pozadí toho reálneho, nevery, ktorá dávno prerástla do nekonvenčného vzťahu, neschopnosti rozhodnúť sa rozumom, poníženia a znášania dôsledkov, za ktoré môže bezhlavo zaľúbené srdce.

Milenecký trojuholník Arianny Blakovej sa zmenil na začarovaný kruh. V spoločnosti newyorských mocných, ktorí sa snažia zachrániť mesto a vybudovať z neho biľagom násilností nepoškvrnené ihrisko pre slávnych a bohatých, sa odohráva jej osobná dráma. Flirt s Gavinom Silarom už dávno nie je nevinný, manželstvo so Samom vôbec nie je perfektné. Násilie ju, ako mnoho Newyorčanov, prekvapí tam, kde ho čakala najmenej, tak ako ju prekvapuje intenzita fyzického potešenia, uspokojenia a jednoduchosti lásky.

Vyvrcholenie tohto príbehu potvrdzuje, že v živote robíme rozhodnutia, s ktorými sa potom musíme naučiť žiť. Začítajte sa do románu Milovanie a súhlasne prikývnite Andrei Coddington, že láska je vždy trochu šialené.

 

Andrea Coddington sa písaniu románov venuje niekoľko rokov. Rada hovorí, že najkrajšie príbehy píše život sám. Jej najväčšou inšpiráciou sú osudy žijúcich ľudí, vône, miesta, pohnútky, trápenia a lásky...

Všetky jej knihy sa stali bestsellermi.

Piaty román Milovanie, ktorý práve držíte v rukách je pokračovaním Predohry.

 

 

Mal to byť pekný život (2009)

Židovka (2010)

Cudzia krv (2011)

Predohra (2012)

 

 

www.andreacoddington.com

 



©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.