ORIFLAME : My Red od Demi Moore
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 6.10.2013 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Oslnivá vôňa potrebuje, aby ju nosila osobitá žena. Ikonu krásy, dokonalosti a ženskosti stelesňuje Demi Moore, žiarivá hviezda Hollywoodu. Táto osudová žena svojou krásou a talentom očarúva divákov na celom svete v oscarovom Duchovi, v impozantnom Šarlátovom písmene a v mnohých ďalších nezabudnuteľných filmoch. Ako femme fatale sa stala tvárou a inšpiráciou pre exkluzívnu parfumovanú vodu My Red.

Oslnivá vôňa potrebuje, aby ju nosila osobitá žena. Ikonu krásy, dokonalosti a ženskosti stelesňuje Demi Moore, žiarivá hviezda Hollywoodu. Táto osudová žena svojou krásou a talentom očarúva divákov na celom svete v oscarovom  Duchovi, v impozantnom Šarlátovom písmene a v mnohých ďalších nezabudnuteľných filmoch. Ako femme fatale sa stala tvárou a inšpiráciou pre exkluzívnu parfumovanú vodu My Red.

 

Parfumovaná voda My Red je elixírom dokonale skombinovaným z príťažlivých vonných akordov.  V My Red sa spája tajomné srdce a fascinujúca duša femme fatale, vyžarujúca silný magnetizmus. Popredný parfumér Vincent Schaller zhmotnil s nesmierne vzácnym a veľmi voňavým červeným jazmínom hollywoodsku eleganciu a pôvab.  Zmyselnosť vône zvýraznil pridaním prášku annatto, intenzívnej červenej zložky z ovocia v tvare srdca, tradične používaného v magických elixíroch lásky. Iskrivú a vášnivú atmosféru zosilnil zrelými brusnicami. My Red vzrušuje zmysly a vyvoláva pálčivú túžbu dozvedieť sa viac o krásnej siréne, ktorá ju nosí.

 

My Red Collection

My Red je viac ako len vôňa. V úžasnej kolekcii nájdete tiež luxusný krém na telo s vábivou vôňou My Red.

Patrí k nej aj nádherný tmavočervený hodvábný šál a prešívaná kožená kabelka pre ženu, ktorá sa nebojí vyniknúť v dave.

Objavte mocnú silu príťažlivosti a zmysleného šarmu. Stanťe sa femma fatale.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.